Andrea a Pavel Táslerovi

S prací Vaší realitní kanceláře jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo rychle, profesionálně a bez jakýchkoli komplikací – jednoduše řečeno, vše zařídila Vaše kancelář a my se nemuseli prakticky o nic starat. Touto cestou bychom ještě jednou rádi poděkovali makléřce paní Ivaně Sirovátkové. Na schůzky chodila dokonale připravená, byla velice milá, vstřícná a vše potřebné nám vždy perfektně vysvětlila. Takže jediná drobná výhrada se týká dárků. Nemáme teď na mysli hrníček nebo tužky, ale když si člověk chce koupit nové nádobí nebo telefon, patrně nepůjde do realitky. Nebylo by tedy lepší promítnout cenu dárku (byť se jedná v celé transakci o margilní částku) do Vaší provize? Každopádně ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Mgr. Miroslava Pánková

Služby Triga reality se mi zdály nadstandardní - v porovnání s jinými realitními společnostmi, což velmi oceňuji. Zejména zajištění pochůzek na úřadech - výpis z katastru, přepis energií. Dále oceňuji flexibilitu v úpravě kupní smlouvy a termínů. Paní Holečkové jsem velmi vděčná za pomoc s vyřízením hypotečního úvěru, za přesné a profesionální jednání. Vadilo mi pouze to, že nemovitost byla předána před vyklizením a vystěhováním původních majitelů.

Emil a Vladimíra Trkalovi

Rádi bychom se vyjádřili k práci Vaší kanceláře a Vaší makléřky, paní Ivany Sirovátkové. Kladně hodnotíme zejména její vstřícnost, komunikativnost a zájem o prodej naší zahrady. S její prací jsme byli velmi spokojeni a děkujeme. Přejeme Vám hodně spokojených klientů, takových jako jsme byli my.

Eliška Dítětová

Vážení, nemám žádnou zkušenost s realitními kancelářemi. S realitní kanceláří Triga jsem byla velice, velice, velice spokojená. Co se týká spolehlivosti, časové přesnosti, ochoty, vstřícného jednání jsem byla nadšená. Paní makléřka Monika Holečková je úžasná žena a patří jí obrovský dík. Líbí se mi její přístup ke klientům, laskavé jednání a hlavně nevtíravost. Moc oceňuji. Nevím, co byste měli zlepšit, nemám žádné negativní poznatky. Přeji celé společnosti realitní kanceláře Triga hodně úspěchů a ať se Vám nadále daří. Jste bezvadný a budu Vás doporučovat. 100% připravenost a spolehlivost. Poděkování také za drobné dárky.

Veronika Voborníková, Jaroslav Marko

Se službami Vaší realitní kanceláře Triga jsme byli nadmíru spokojeni. Práce paní makléřky Moniky Holečkové byla naprosto profesionální. Vše nám dopodrobna vysvětlila, o všem nás informovala a vždy byla ochotná odpovídat na naše dotazy. Veškeré převody a přepisy probíhaly v co nejrychlejších termínech a proto si nedovedu představit lépe probíhající nákup nemovitosti. Chtěli bychom poděkovat za skvělou práci společnosti Triga a především realitní makléřce Monice Holečkové.

Božena Voborníková

Prostřednictvím Vaší makléřky paní Moniky Holečkové jsme koupili byt v Náchodě, ul. Pražská č.p. 1528. S přístupem paní Holečkové k celé záležitosti jsme byli velmi spokojeni. Je ochotná a vstřícná, bezodkladně a srozumitelně reagovala na všechno, na co jsme se ji ptali a na čem jsme se domluvili. Děkuji za její profesionální přístup a kvalitu spolupráce. Všechno proběhlo v souladu s našimi požadavky.

Josef Tuček

Se službami Vaší realitní kanceláře jsem byl velice spokojený, protože jsou na výborné úrovni. Paní Monika Holečková je velmi ochotná a vstřícná. Má přehled, umí poradit a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Komunikace s ní byla bezvadná a je na ni absolutní spolehnutí. Také jednání s paní Kateřinou Benešovou bylo velice příjemné. Do budoucna Vám přeji hodně dobrých uzavřených obchodů a spokojených klientů.

Petra Ďurinová

Byli jsme s realitní kanceláří velice spokojeni. Děkujeme všem a především paní Monice Holečkové nejen za profesionální přístup, ale i přátelské, velmi vstřícné jednání. Jsme rádi, že jsme si zvolili právě tuto realitní kancelář. Za Svatavu Hojnou a Václava Hořeňovského Petra Ďurinová.

Milada Jarolímková

Paní Holečková je výborná. Poradí, je vstřícná, vše vyřizuje rychle a k plné spokojenosti. S její prací jsme byli spokojeni.

Kateřina Holečková

Makléř, paní Holečková, vždy vstřícné, rychlé jednání. Dobrá spolupráce - prodávající, makléř a kupující. Tímto vyjadřujeme naši spokojenost s paní Holečkovou.

Zdeňka Kovářová

S prací Vaší kanceláře jsem byla velice spokojena. Jmenovitě s paní Ivanou Sirovátkovou. Vždy příjemně naladěna, usměvavá, milá, ochotná.

Hana Slezáková

Děkuji za zprostředkování prodeje bytu. Profesionální přístup, milé a empatické jednání paní makléřky Kateřiny Benešové.

Věra Schejbalová

Vážená reality TRIGO, po smrti svého bratra Jana Šika, jsem zdědila rodinný dům v Libřicích. Rozhodla jsem se ho prodat, a proto jsem po doporučení oslovila Vaši realitní kancelář. S činností makléřky paní Moniky Holečkové jsem byla velmi spokojená. Její přístup a ochota mě vždy příjemně uklidňovaly. Jsem starší člověk a to papírování je nesmírně zatěžující. Proto jí děkuji za vše co pro mě udělala. Neměla to někdy lehké. Víte, člověk si své příbuzné nevybírá, ale ona měla trpělivost. Také si vážím člověka, který něco slíbí (termín) a to dodrží. Přeji Vám hodně takových makléřů a Vaše RK bude prosperovat. Vaše služby budu vždy doporučovat. Přeji Vám úspěchy v roce 2018.

Mgr. Milena Hainišová

Spokojenost, profesionalita makléře, vstřícnost, výborné poradenství. Děkuji za zprostředkování obchodu.

Irena Křivanová

Děkujeme za zprostředkování prodeje bytu. S prací Vaší kanceláře, zastoupené paní Benešovou, jsme byli velice spokojeni. Její přístup ke klientům je profesionální, není co vytknout, ani snad vylepšovat. Touto cestou přeji mnoho úspěchů v Novém roce 2018.

Stanislava Křivanová

V roce 2013 - 100% spokojenost s koupí bytu v Jaroměři. Paní Kateřina Benešová - velice milá a příjemná paní, a proto jsem se na ni letos opět obrátila s prodejem bytu v Jaroměři.Děkujeme TRIGA reality s.r.o. za zprostředkování prodeje, především paní Benešové. Všem doporučuji !!!. Přejeme úspěšný rok 2018.

Pavlína Moserová

Jsme velmi spokojeni s Vaší profesionální prací i s osobním přístupem k nám zákazníkům. Děkujeme za nadstandardní pomoc při vyplňování a vyřizování papírů na úřadech. Ještě jednou děkujeme, jmenovitě paní Kateřině Benešové, bydlí se nám dobře.