Ondřej Šabach

Děkuji a přeji hodně úspěšných prodejů.

Ludmila Jahelková

Děkuji paní Sirovátkové za rychlý prodej bytu. Byla jsem velmi spokojena. Ve společnosti Triga reality s.r.o. jsou velmi vstřícní, s profesionálním jednáním. Mohu všem jen doporučit.

Pavel Kmošek

Rád bych ještě jednou poděkoval paní Ivaně Sirovátkové za vstřícné a velmi profesionální jednání při realizaci mé zakázky. Služby Vaší společnosti rozhodně doporučím svým známým.

Silvie Kristanová

Za společnost Triga reality s.r.o. se mnou jednala paní Ivana Sirovátková. Její přístup byl od první schůzky velmi profesionální a zároveň velice vstřícný. Vše proběhlo až do prodeje nemovitosti ve velmi přátelské atmosféře. Paní Sirovátkovou mohu jen doporučit, vždy velice ochotně reagovala na jakýkoliv dotaz a snažila se najít vhodné řešení pro všechny zúčastněné. Tímto ještě jednou velice děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných obchodů a spokojených klientů.

Alenka Frélichová

S prací makléřky Ivany Sirovátkové jsem byla spokojená.

Hana Kumstová

Tímto bych ráda poděkovala za výbornou spolupráci s Vaší realitní kanceláří. Jsem moc ráda, že jsem mohla oslovit Vaši makléřku Moniku Holečkovou a požádat ji o prodej domku po rodičích. Je vidět, že paní Moniku její práce baví. Vše zařídila, ihned informovala. Není co vytknout. Vše bylo přesně tak, jak má být. Ještě jednou děkuji.

Jana Gernatová, Jiří Syrovátka

Spolupráce s paní Holečkovou byla na velmi profesionální úrovni, její přístup byl velice aktivní, vždy byla ochotná, spolehlivá. Díky její ochotě proběhla spolupráce rychle a úspěšně. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. Určitě se jedná o specialistku ve svém oboru, která dokázala vždy poradit. S paní Holečkovou jsme byli velmi spokojeni a kdybychom zase něco potřebovali, určitě se na ni s důvěrou zase obrátíme.

Marcela Tejklová

Děkujeme paní Holečkové za informace i spolupráci. S Vašimi službami jsme byli spokojeni. Postup RK byl vstřícný, pružný a profesionální.

Soňa Appert

Děkuji Vám, paní Sirovátková, za výbornou spolupráci. Vždy jsem okamžitě dostala informaci a zadaný prodej domu jste skvěle dovedla k úspěšnému konci. Přeji Vám hodně zdraví, pracovních úspěchů, rodinného štěstí a veselé okamžiky s vaším koněm :)

Alžběta Hudoková

Moc děkujeme paní Sirovátkové za pomoc při prodeji pozemků a s následnou koupí našeho vysněného domu. Byli jsme spokojeni jak s milým a příjemným vystupováním, tak i s komunikací. Děkujeme!

Vít Včelař

S Triga reality jsem velmi spokojen. S prvním nákupem jsme byli velmi spokojeni, oproti ostatním, se kterými jsme měli tu čest, proto jsme se na paní Sirovátkovou obrátili znovu tentokrát s prodejem a opět vše proběhlo perfektně, úspěšně a rychle. Mohu jen doporučit, opravdu profesionálové kteří vědí, co dělají. Až budu řešit v této lokalitě další nemovitost, obrátím se na paní Sirovátkovou s důvěrou znova.

Jan Rousek

Paní Monika Holečková je příjemná makléřka, vše vysvětlila, poradila. Flexibilní, respektovala moji pracovní dobu.

Ing. Petr Lenfeld

Chtěl bych ještě jednou poděkovat panu Benešovi za zprostředkování pronájmu. Bylo to super, vypadá to, že jste vybral a doporučil velice dobrého kandidáta. Těším se na další spolupráci.

Veronika Plencnerová

Ráda bych poděkovala paní Holečkové a také celému týmu TRIGA reality za poskytnuté služby. Moc si všeho vážím, i když vím, že jste to měli komplikované.

Markéta Kavanová

Se službami realitní kanceláře jsem byla velmi spokojená. Paní Sirovátková má vstřícné jednání, profesionální přístup a rychle komunikuje. Naprostá spokojenost, moc děkuji.

Mgr. Petr Steinbauer

S ohledem na stav nemovitosti se opravdu nejednalo o jednoduchý prodej. S Vaším přístupem jsme velice spokojeni. Děkujeme za spolupráci.

manželé Novákovi

S prací i přístupem Vaší makléřky, p. Holečkové, jsme byli nadmíru spokojeni. Byla milá, vstřícná a ochotná pomoci. Nemuseli jsme se o nic starat, vše zařídila za nás. Moc děkujeme a služby společnosti Triga reality s.r.o. můžeme všem jen doporučit.

Hovořák Miroslav

S prací makléřky, paní Holečkové, jsme byli velmi spokojeni. Jednání byla korektní a rychlá, vše proběhlo, jak mělo. A když se vyskytl drobný problém při zavkladování, vše paní makléřka rychle vyřešila k naší velké spokojenosti. Hodnoceno školní optikou, dáváme 1*. Rádi se zase v budoucnu na paní makléřku obrátíme.

Kamil Hegr

Paní Holečková má velmi profesionální přístup ke své práci. Je to člověk na svém místě, dokáže si se vším poradit a pomoci. Práce je jí koníčkem a tak to má být. Málo kdy se vidí tak energické zapojení do své práce. Kdybych měl firmu s realitami, určitě ji tam chci mít...

Martin Valášek

Paní Holečková je opravdu profesionál, její přístup a jednání je zcela perfektní, tak i komunikace.

Karel Sladký

Děkujeme za velmi profesionální přístup jaroměřskému týmu realitní kanceláře TRIGA reality s.r.o. Oceňujeme komunikaci s prodávajícím a veškeré servisní služby. Vše perfektně připraveno, od zveřejnění inzerátu, až po smlouvy. Makléřka, paní Monika Holečková, nás o průběhu prodeje pravidelně informovala a komunikovala. Vše provedeno s pečlivostí a důsledností. Byli jsme také poučeni o povinnostech vůči finančnímu úřadu. Zajišťují servis od A do Z a o vše se postarají a poradí. Byla to naše první zkušenost s touto realitní kanceláří a jsme nadšení. Služby společnosti TRIGA reality s.r.o. můžeme všem jen doporučit.

Simona Milfajtová

Využila jsem služeb Vaší kanceláře a byla jsem velmi mile překvapená, jak jednání a chování bylo milé, vstřícné a profesionální. Jednala jsem s paní Monikou Holečkovou, která je velmi příjemná, dochvilná a vše, co bylo domluveno platilo. Byla ochotná, milá a přesto velmi profesionální. Je to člověk na svém místě a svou práci vykonává opravdu skvěle.

Aleš a Aneta Hynkovi

Děkujeme za spolupráci, byli jsme s Vámi velice spokojeni.

Renata Pecháčková

Profesionální, věcný přístup. Vstřícné jednání. 100% spokojenost.

Ladislava Čermáková

Ráda bych touto cestou poděkovala paní makléřce Ivaně Sirovátkové, která nám pomohla s prodejem naší nemovitosti. Vše proběhlo rychle, klidně a bez problémů. Nemuseli jsme se vůbec o nic starat. Paní Sirovátková byla vždy milá, ochotná, vstřícná, profesionální. Tuto realitní kancelář mohu doporučit. Moc děkuji!

Mgr. František Číhal

S prací paní Holečkové jsme byli velice spokojeni. Oceňujeme rychlost, spolehlivost a profesionální přístup. V případě, že bychom potřebovali, určitě se na Vás opět obrátíme.

Tereza Josefová

Přes Vaši společnost Triga reality s.r.o. jsme řešily se sestrou prodej nemovitosti. Popravdě naprostá spokojenost! Vřelé, profesionální jednání, maximální spokojenost. Děkujeme za milou spolupráci s paní Holečkovou a paní Benešovou. Nemusely jsme se o nic starat, jen jsme vložily vše do Vašich rukou. Děkujeme Kateřina Suchá a Tereza Josefová.

Dagmar Žďárková

Spokojenost, výborná spolupráce s paní Holečkovou.

Petr Záplata

Při realizaci koupě nemovitostí jsme byly spokojeni s nadstandardním servisem. Podpis smlouvy byl proveden v místě prodeje, přepis enegií, kolek na katastr,.. paní zařídila. Bylo období dovolených a paní Benešová měla i vyřešenou zastupitelnost. Dovolali jsme se na asistentku a domluvili schůzku. Pokud se budu rozhodovat o prodeji či pronájmu nemovitosti, tak využiji jejich služeb.

Vlastimil Semerák

Děkuji tímto kolektivu Vaší realitní kanceláře TRIGA za perfektně provedenou práci, zejména paní Holečkové. Její přístup i péče byly profesionální, mnohdy i nad rámec jejích povinností. Chtěl bych tímto vyjádřit poděkování celému kolektivu a přání úspěšné práce do dlaších let a hodně spokojených klientů.

Anna Vostřelová

Vyslovuji velikou pochvalu za profesionální a vstřícný přístup paní Kateřiny Benešové k mému požadavku prodeje nemovitosti. Naprostá spokojenost!!!

Jana a Václav Bolechovi

Oslovili jsme s prodejem našeho bytu paní Ivanu Sirovátkovou, se kterou jsem již v minulosti měla možnost spolupracovat. Paní Sirovátková nám odborně vysvětlila požadavky a podmínky prodeje a byla ochotná přizpůsobit svůj volný čas nám. Vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, rychle, přehledně a spolehlivě. Moc děkujeme realitní kanceláři TRIGA a obzvláště paní Ivaně Sirovátkové.

Ing. Petr Lenfeld

Mnohokrát děkuji za vyhotovení ocenění nemovitosti. Bylo to rychlé, jednání na špičkové úrovni a super domluva. Dnes jsem byl osobně vyzvednout a také bych chtěl pracovat v tak nádherném prostředí - kancelářích jako jsou ve Dvoře Králové. Mají to tam paní luxusní, upravené a nazdobené, no prostě nádhera.

Daniela a Aleš Augustinovi

S paní Sirovátkovou jsem byla velice spokojená. Paní Sirovátková je velmi vstřícná, profesionální, ochotná zodpovědět všechny mé dotazy, stále byla se mnou ve spojení. Všude Vás budu chválit a doporučovat.

Eduard Zavřel

Byl jsme velmi spokojen, nemám žádné připomínky.

Jolana Mrštinová

S prací kanceláře a makléře jsem spokojená, celý tým pracuje ke spokojenosti. Paní Monika Holečková je velmi milá, vstřícná a profesionální paní makléřka. Kdykoliv byla ochotná zodpovědět mé dotazy ohledně předmětu prodeje, srozumitelně, na profesionální úrovni, jak jsem zmínila výše. Časově se snažila vše domluvit ke spokojenosti všech. Příjemná spolupráce!

Ing. Sylvie Bednářová

Po celou dobu realizace koupě mého bytu jsem byla velmi spokojená s paní Ivanou Sirovátkovou. Děkuji za její profesionální přístup, velkou vstřícnost, trpělivost, milé vystupování, ochotu vše znovu vysvětlit. Vše za mě pohlídala, vyjednala a mohla jsem se na ní ve všem spolehnout. Koupě bytu nakonec nebyl zdaleka takový problém, jak jsem očekávala.

manželé Jana a Marcel Procházkovi

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Ivaně Sirovátkové za velmi profesionální a spolehlivou spolupráci. Oceňujeme zejména pečlivost a korektnost celého průběhu procesu nákupu nemovitosti.

manželé Věra a Bohumil Jiránkovi

S prací makléřky p. Holečkové, potažmo se službami Vaší realitní kanceláře, jsme byli na 100% spokojeni! Paní Holečková je milá, vstřícná a pečlivá a vše proběhlo v pohodě i přes méně vstřícné chování kupujících. Děkujeme za Vaše služby, v případě potřeby nebudeme váhat Vaši kancelář znovu využít. Také ji rádi a vřele doporučíme.

Jana Landsmanová

Ráda odpovím na zhodnocení práce vaší kanceláře a makléřů. Jsem naprosto spokojená s prací paní Holečkové. Nemohu vytknout žádnou chybu. Vždy byla milá, vstřícná a vše co mi sdělila, taky nakonec dopadlo. S vaší kanceláří jsem naprosto spokojená. A pokud budu mít možnost, doporučím vaše služby i dalším klientům. Přeji vám jen samé spokojené zákazníky!

Jitka Králová

Jsem velice spokojená. Paní Holečková je makléřka na svém místě. Příjemná, spolehlivá a profesionální.

Libor Halman

V oblasti nemovitostí se pohybuji několik desítek let, a tudíž mám zkušenosti z mnoha jednání. Spolupráci s TRIGA reality s.r.o. a konkrétně pak s paní Sirovátkovou, byla od začátku na vysoké, a přitom přirozené lidské úrovni, smlouvy byly profesionálně připravené, jednání byla jasná a vstřícná a vždy bylo záměrem dojít ke spokojenosti všech stran. Tuto RK doporučuji a pokud budu mít možnost s ní ještě jednou spolupracovat, rád tak učiním a bude mi ctí s ní spolupracovat.

Ludmila Davidová

Poprvé jsem využila služeb realitní kanceláře. TRIGA reality mě mile překvapila. Jednání byla rychlá, vstřícná i milá. Tyto služby mohu po všech stránkách vřele doporučit.

Eva Rámová

Naprostá spokojenost. Paní Holečková Monika ... 100% Paní Sirovátková Ivana ... 100%

Luboš Adamec

Přes TRIGU jsem prodával dům, makléřka paní Holečková mě informovala o každé provedené prohlídce s výsledkem, zajistila veškerý právní servis, přepisy energií, předání nemovitosti. Byla velice ochotná a vstřícná mi vše vysvětlit. Jsem rád, že jsem se obrátil na Vaší společnost a prodej vyřešil bez jakýchkoli nervů a problémů. Všude Vás budu doporučovat.

Radka a Luboš Chládkovi

Chtěli bychom velmi poděkovat za profesionální přístup paní Holečkové, která byla po celou dobu vždy milá, spolehlivá a laskavá. Prodej domu v Jeníkovicích proběhl díky tomu bez jakýchkoliv problémů.

Petr Kaněra

Děkuji, byla radost s Vámi spolupracovat. Všude Vás budu chválit a doporučovat. Ještě jednou díky.

Miloš Joneš

Jednalo se o velmi složitý obchod spojený s vyplácením exekucí a dluhů bývalého vlastníka. TRIGA reality se k celému obchodu postavila velmi zodpovědně, kvalifikovaně a vysokou úrovní služeb. Kupující navíc hradil kupní cenu úvěrem, o to byl celý proces náročnější a zdlouhavější, i přesto jsem se cítil bezpečně a v dobrých rukou. Paní Holečková se mnou vše osobně konzultovala a tyto složité věci trpělivě a ochotně vysvětlovala, stejně tak kupujícímu. Jsem moc rád, že mi tato společnost byla doporučena a i já ji mohu vřele doporučit dál, zejména těm, kteří řeší exekuce, dluhy, zástavy a tyto pro mě téměř neřešitelné záležitosti.

Dušan Dlouhý

RK TRIGA: Po zkušenostech s různými RK se s Vámi chci podělit o zkušenosti s RK TRIGA paní Benešové. - perfektní servis se vším všudy - absolutní profesionalita - komunikativnost - vstřícnost Na rozdíl od jiných RK, kde jejich "ochota pracovat" a "zájem o klienta" končí podepsáním smlouvy, zde je vše jinak. Klient je na prvním místě, vše se řeší ihned, komunikace s paní Benešovou na jedničku. Pokud bych prodával/kupoval další nemovitost v této lokalitě, obrátím se opět na RK TRIGA.

Dana Vlková

Služby této realitní kanceláře využívám již několik let a jelikož jsem spokojená, doporučuji i ostatním. Paní Sirovátková je velice milá a šikovná. Kdykoliv potřebuji, ochotně pomůže.

Jiřina Ševčíková

Chtěla bych moc poděkovat týmu Triga. Velice si vážím Vašich služeb, kde jsme byli velmi spokojeni. Váš přístup a ochotu nelze vyčíslit. S takovou ochotou jsme se ještě nesetkali. Přeji všem makléřům z týmu Triga hodně štěstí, stálé zdraví a spousty spokojených zákazníků. Všem budu doporučovat.

Petr Ludvík

S celkovým přístupem Vaší realitní kanceláře a makléřky paní Ivany Sirovátkové jsem velice spokojen a to na základě doporučení mé manželky, která již s Vámi několik případů řešila.

Šárka Hažová

Děkuji paní Benešové za její výborné služby. Přeji všem hezký nový rok a hlavně pevné zdraví.

Aneta a Jaroslav Schovánkovi

Chtěli bychom poděkovat Vaší realitní kanceláři za opětovnou realizaci podnájmu našeho bytu. Zvláště velice oceňujeme profesionalitu paní Moniky Holečkové. Opět nás přesvědčila, že se na ní můžeme ve všem, co se dané věci týká, bez problémů spolehnout. Přejeme všem zaměstnancům realitní kanceláře vše nejlepší v novém roce.

Naďa Holečková

Mnohokrát Vám děkuji za vyřízení celé mé záležitosti s prodejem garáže. Právě proto, že jsem se spoléhala na Vaši profesionalitu a celkové zkušenosti s Vaší realitní kanceláří, jsem se obrátila na Vás. Vše bylo perfektně připraveno a dojednáno. Ráda se na Vás obrátím i příště.

Jana Prokopová

Při prodeji chaty jsme spolupracovali s paní makléřkou Monikou Holečkovou. Vše proběhlo hladce a podle našich představ. Paní Holečková měla trpělivost, když jsem něčemu nerozuměla a vše mi ochotně vysvětlila. Rovněž vše proběhlo v krátkém čase. Jsem ráda, že jsme Vaši kancelář oslovili.

JUDr. Daniela Žihlová

S prací Vaší kanceláře jsem opakovaně velmi spokojená. Oceňuji zejména osobní přístup a profesionalitu. Doporučuji Vaše služby známým.

Michal Bielica

Předně bych v tomto hodnocení chtěl poděkovat za zprostředkování koupě nemovitosti v obci Brzice - Proruby. Děkuji celému Vašemu týmu odborníků za skvělý přístup. Především bych chtěl poděkovat paní MONICE HOLEČKOVÉ, která dokázala přesvědčit všechny (dokonce i našeho finančního poradce), že nic není problém. Jen díky jejímu elánu, pozitivnímu myšlení a bleskovým reakcím při zajišťování všeho potřebného a odstraňování nedostatků, jsme se mohli stát majiteli uvedeného objektu. Ještě jednou Vám děkujeme za skvělý a profesionální výkon.

Aleš Semerák

Při nákupu nemovitosti v Hronově jsme často a velmi úzce spolupracovali s paní Monikou Holečkovou. Přístup paní Holečkové byl velice vstřícný a obětavý. Chtěli bychom jí touto cestou vyslovit vřelý dík.

manželé Čedíkovi

Spolupráce s realitní kanceláří TRIGA reality s.r.o. Dvůr Králové nad Labem byla vynikající. Chtěli bychom tímto poděkovat paní Ivaně Sirovátkové za skvělou spolupráci při prodeji nemovitosti - bytu v Borovničce. Její jednání a vystupování je velice profesionální, paní Sirovátková je ochotná, vstřícná a během celého prodeje nemovitosti nás vždy řádně informovala o všech krocích a průběhu prodeje bytu. Velmi nás potěšilo, že za nás realitní kancelář provedla i přepis elektrické energie na nového majitele. Ještě jednou děkujeme za výtečnou spolupráci při prodeji bytu a Vaši realitní kancelář určitě doporučíme dalším lidem, ať už prodávajícím či kupujícím.

Milena Hejcmanová za maminku paní Olgu Havlíkovou

S prací i přístupem Vaší makléřky, paní Moniky Holečkové, jsme byli velice spokojeni. Všechny problémy vyřešila vždy k naší spokojenosti. Vždy byla velice milá a vstřícná.

Ing. Lucie Weberová

Se službami Vaší realitní kanceláře jsem byla velmi spokojená, stejně jako s prací paní makléřky Holečkové. Skvělá komunikace a samostatnost. S dodržením všech smluvních podmínek a služeb => SPOKOJENOST !

Helena Mercelová

Zvolili jsme si jako makléře paní Moniku Holečkovou. Lepší volbu jsme snad nemohli udělat. Jen málokdy se člověk setká s tak milým a profesionálním přístupem. Skvělá práce. Moc děkujeme.

Vojtěch Konáš

S makléřkou, paní Monikou Holečkovou, jsme byli spokojeni. Byt si pečlivě nafotila, detailně se zajímala o veškeré informace o něm a aktivně jej nabízela, sjednávala prohlídky. Má příjemné vystupování a lidský přístup, když jsme něčemu nerozumněli, vše nám ochotně vysvětlila. Děkujeme za zprostředkování prodeje. Oceňujeme služby překladatele pro komunikaci s anglicky mluvícím kupujícím.

Radek Straka

S Vaší realitní kanceláří jsme byli velmi spokojeni. Makléřka, paní Holečková, byla ochotná, vstřícná a vždy vyhověla našim požadavkům.

Antonín Štorkán

Děkuji Vám za spolupráci. Zanedlouho bych si dovolil Vás oslovit s další zakázkou prodeje pozemku.

Jaroslav Jirman

Paní Monika Holečková odvedla profesionální práci. Kromě práce realitního makléře ještě zajišťovala složitou komunikaci mezi vlastníky. Podařilo se jí přesvědčit druhého spoluvlastníka, že jeho představa o prodejní ceně není reálná.

Růžena Petříková

Komunikace s makléřkou, paní Holečkovou, probíhala pravidelně a informace jsem dostávala okamžitě poté, kdy se objevil nový zákazník nebo kdy došlo k pokroku v jednání se zájemcem. Smlouva a ostatní dokumenty byly včas a perfektně připraveny a i po poradě s vlastním advokátem jsme v nich nemuseli dělat prakticky žádné změny. Všechno proběhlo tak, jak jsme se s RK dohodli a v tomto ohledu jsme se na Vás plně spolehli.

Zdeněk Kupský

100% spokojenost při řešení mé bytové situace. Paní Ivana Sirovátková - makléřka na svém místě, spolehlivá, vlídná, vstřícná, díky ní proběhl celý proces bez problémů. Kolektiv pracovníků TRIGA reality s.r.o. chválím a budu ho doporučovat.

Marcela Ašenbrenerová

Byla jsem velice spokojená, při prodeji mého bytu, s profesionalitou, ochotou a velmi vstřícným a milým jednáním paní Sirovátkové. V případě potřeby se na Vaši realitní kancelář opět ráda obrátím.

Ing. Ladislav Trnka

Velmi spokojen.

Ivan a Rita Bouzovi

Rád bych Vám tímto poděkoval za naprosto skvělé vyřizování všech záležitostí spojených s prodejem naší nemovitosti. Jen mě mrzí, že jsme mařili čas s konkurenty, než jsme našli Vás. Proto Vám přeji, abyste dále úspěšně pokračovala ve Vaší profesi i v této nelehké nové situaci, pevné nervy a zdraví Vám všem.

Veronika Větrovská

Služby i přehled makléře o prodávané nemovitosti naprosto vyhovující. Velmi vstřícné a naprosto korektní jednání makléře. Veškeré dokumenty a vše zorganizované velmi pečlivě. Ochota a vstřícnost. Děkujeme.

Petra Kilevníková a Jaroslav Horais

S prací makléřky, paní Holečkové, jsme byli spokojeni. Vždy nás o všem včas informovala, snažila se vyjít vstříc a ochotně se časově přizpůsobila našim potřebám. I když se vyskytla menší komplikace, vždy s námi komunikovala a snažila se udělat maximum pro urychlení celé situace.

Bohuslava Němečková

Ráda jsem využila služeb Triga reality s.r.o.. Vím, že není jednoduché jednání s lidmi, ale připravenost a především profesionalita makléře sehrává podstatnou roli v úspěšnosti kladného výsledku. S jednáním paní Sirovátkové jsem byla velice spokojená. Celé řízení probíhalo v rámci pravidel a zákonů a její profesionalita je na vysoké úrovni. Pokud panuje naprostá důvěra mezi makléřem a daným klientem, je výsledek vynikající. Chci touto cestou ještě jednou poděkovat za příkladný přístup a nemám ani žádné připomínky k celkovému hodnocení Vaší realitní kanceláře. Přeji Vám hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů.

Jaroslav Tyč

Děkuji Vám za všechny informace a Vaši efektivní a milou spolupráci. Mějte se hezky a ať se Vám dobře daří!

Soňa Valková

V loňském roce jsme se rozhodli prodat nemovitost. Byli jsme překvapeni množstvím realitních kanceláří, které se nabízely. Mezi prvními byla i Vaše s paní Sirovátkovou. Pro tu jsme se nakonec rozhodli a byla to správná volba. Paní Sirovátková je milá, vstřícná, klidná, nevtíravá a hlavně trpělivá a za to jí patří náš velký dík. Děkujeme také celému kolektivu a přejeme hodně zdraví a pracovních úspěchů v novém roce.

Antonín Kynych

Není co dodat, protože vše proběhlo v naprostém pořádku od začátku až do konce. Paní Sirovátková je dáma na svém místě, velmi příjemná a hlavně ví, o čem hovoří. Jen tak dál!

Ing. Petra Mećavová

Přes Triga reality jsem kupovala rodinný dům v Jezbinách. S paní Holečkovou naprostá spokojenost, je opravdu velice profesionální, komunikativní, vstřícná.

Manželé Miloslava a Pavel Vejvodovi

Musíme ocenit velmi kladně práci realitní makléřky paní Moniky Holečkové. Její přístup byl velmi profesionální a lidský. Znalosti, které nám podala ve věci prodeje domu, byly nadmíru překvapující. Byla neustále na telefonu a pokud jsme měli jakýkoliv dotaz, byl zodpovězen. Ač nemáme moc důvěru v jakékoliv kanceláře, byli jsme opravdu mile překvapeni a děkujeme.

Kateřina Lukešová, Miloš Pacinda

S kanceláří Triga reality s.r.o. jsme velmi spokojeni a budeme doporučovat známým. V září jsme oslovili makléřku, pí Sirovátkovou ze Dvora Králové nad Labem, kde jsme měli vyhlédnutý pozemek - zahradu s chatkou. Paní Sirovátková byla milá, usměvavá, ochotná a vstřícná. Vše domluvila a posléze zařídila a v říjnu byla zahrada naše. Takových makléřů by mělo být více a ne ti, se kterými jsme jednali předtím, něž jsme oslovili paní Sirovátkovou.

Lucie a Aleš Lenfeldovi

Již podruhé jsme využili služeb paní Kateřiny Benešové. Spolupráce s ní je perfektní. Je velmi profesionální, s osobním přístupem. Skvělá komunikace, rychlost a vše do puntíku vyřízené. Rádi využijeme Vašich služeb v budoucnu znovu. Mockrát děkujeme.

Jaroslava a Jiří Kopišťovi

S prodejem zahrady jsme byli spokojeni. Paní Ivana Sirovátková je moc ochotná a poradila nám při prodeji naší zahrady ve Dvoře Králové a moc ji za to děkujeme. Doporučíme každému, kdo bude prodávat nebo kupovat, ať se obrátí na Vaši realitní kancelář. Ještě jednou moc děkujeme.

Milena Jaklová

Paní Ivana Sirovátková realizovala prodej domku po mém zesnulém otci. Její postup v tomto případě byl naprosto profesionální, při veškerých jednáních byla milá, přívětivá, vstřícná a dle možností neprodleně reagující k našim případným připomínkám a požadavkům, přesně dodržovala naše dohodnuté a naplánované termíny. Vždy z ní vyzařoval klid a pohoda, která byla pro mě velice důležitá a cenná, neboť já jsem nebyla s odchodem otce ještě vyrovnaná a řešit pozůstalost bylo pro mě velmi smutnou a ještě bolestnou záležitostí. Samotný proces prodeje proběhl velmi rychle a hladce, tak, jak nás paní Sirovátková předběžně informovala, bez zbytečných průtahů. Má po stránce profesionální i lidské můj velký obdiv a patří jí velké poděkování. Z mého pohledu je naprostá "jednička" ve svém oboru, ve své profesi. Děkuji.

Bohuslav Kořínek

Velká spokojenost. Potěšila nás spolupráce s Vaší realitní kanceláří a makléřkou Ivanou Sirovátkovou. Přejeme mnoho úspěchů ve Vaší další činnosti.

Jana Vojáčková

Rychlý prodej, příjemné jednání, vše OK.

Miloš Jahoda

Služby realitní kanceláře jsme využívali poprvé a byli jsme velice mile překvapeni. Přístup realitní makléřky paní Benešové byl velice vstřícný a profesionální. Paní makléřka byla velice ochotná, o každém kroku jsme byli ihned informováni. Snažila se nám ve všech věcech vyjít maximálně vstříc, vzhledem k našim požadavkům. Dokázala ve všem poradit. Paní Benešová je dle našeho názoru profesionál ve svém oboru.

Jitka Šírová

Ráda Vám píši hodnocení Vašich služeb. Nebylo to mé první jednání s realitní kanceláří, bylo ale první, kdy proběhlo vše podle naší dohody. S Vašimi službami jsem byla opravdu spokojená. Děkuji.

Aneta a Jaroslav Schovánkovi

Chtěli bychom poděkovat paní Monice Holečkové za vstřícnost a ochotu při realizaci podnájmu našeho bytu. Jelikož nám již v minulosti zajistila bezproblémový prodej domu, obrátili jsme se znovu na ni. I tentokrát proběhlo vše hladce a podle našich představ. Ještě jednou děkujeme.

manželé Drasnarovi

Paní Sirovátková po všech stránkách výborné jednání, ochotná, hledala možnosti k usnadnění prodeje naší nemovitosti (vyřídila za nás předání nemovitosti a předávací protokol).

manželé Vlasákovi a Jindřiška Dytrychová

S Vaší realitní makléřkou, paní Monikou Holečkovou, jsme byli spokojeni. Vždy ochotně poradila a o vše se postarala. Ještě jednou děkujeme.

Andrea a Pavel Táslerovi

S prací Vaší realitní kanceláře jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo rychle, profesionálně a bez jakýchkoli komplikací – jednoduše řečeno, vše zařídila Vaše kancelář a my se nemuseli prakticky o nic starat. Touto cestou bychom ještě jednou rádi poděkovali makléřce paní Ivaně Sirovátkové. Na schůzky chodila dokonale připravená, byla velice milá, vstřícná a vše potřebné nám vždy perfektně vysvětlila. Takže jediná drobná výhrada se týká dárků. Nemáme teď na mysli hrníček nebo tužky, ale když si člověk chce koupit nové nádobí nebo telefon, patrně nepůjde do realitky. Nebylo by tedy lepší promítnout cenu dárku (byť se jedná v celé transakci o margilní částku) do Vaší provize? Každopádně ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Věroslav Kozák

S prací Vaší realitní kanceláře, v zastoupení Moniky Holečkové, jsme byli velice spokojeni. Po nalezení kupujícího proběhlo vše rychle, profesionálně a bez jakýchkoli komplikací - jednoduše řečeno, vše zařídila Monika Holečková a my se nemuseli prakticky o nic starat. Touto cestou bychom ještě jednou rádi poděkovali makléřce paní Monice Holečkové. Na schůzky chodila dokonale připravená, byla velice milá, vstřícná a vše potřebné nám vždy perfektně vysvětlila. Všechno zařídila i pro kupujícího, který nebyl s kupováním a převáděním domu zběhlý. Pevné zdraví do dalších dnů přejí Věroslav Kozák a Miloš Zelený.

Ivana Poskočilová

S Vaší realitní makléřkou, paní Ivanou Sirovátkovou, jsem byla moc spokojená. Ráda bych jí i tímto hodnocením poděkovala za její ochotu a trpělivost i nad rámec Vašich služeb.

Zdenka Holanová

Velmi ochotná, vstřícná, pomůže i s dalšími problémy. Těším se na další spolupráci s paní Sirovátkovou.

Václav Franc

...jsou super, spokojenost.

Pavlína Vohnoutová

Prodávali jsme u Vás zemědělskou usedlost v Horní Brusnici. Ze začátku se to zdálo jednoduché, ale později se nám prodej zkomplikoval. Díky vstřícnému a ochotnému přístupu paní Sirovátkové, jsme nakonec nemovitost s úspěchem prodali. Děkuji a přeji hodně úspěchů v roce 2019.

Antonín Štorkán

Spokojen, bez připomínek. Děkuji za spolupráci.

Mgr. Miroslava Pánková

Služby Triga reality se mi zdály nadstandardní - v porovnání s jinými realitními společnostmi, což velmi oceňuji. Zejména zajištění pochůzek na úřadech - výpis z katastru, přepis energií. Dále oceňuji flexibilitu v úpravě kupní smlouvy a termínů. Paní Holečkové jsem velmi vděčná za pomoc s vyřízením hypotečního úvěru, za přesné a profesionální jednání. Vadilo mi pouze to, že nemovitost byla předána před vyklizením a vystěhováním původních majitelů.

Emil a Vladimíra Trkalovi

Rádi bychom se vyjádřili k práci Vaší kanceláře a Vaší makléřky, paní Ivany Sirovátkové. Kladně hodnotíme zejména její vstřícnost, komunikativnost a zájem o prodej naší zahrady. S její prací jsme byli velmi spokojeni a děkujeme. Přejeme Vám hodně spokojených klientů, takových jako jsme byli my.

Eliška Dítětová

Vážení, nemám žádnou zkušenost s realitními kancelářemi. S realitní kanceláří Triga jsem byla velice, velice, velice spokojená. Co se týká spolehlivosti, časové přesnosti, ochoty, vstřícného jednání jsem byla nadšená. Paní makléřka Monika Holečková je úžasná žena a patří jí obrovský dík. Líbí se mi její přístup ke klientům, laskavé jednání a hlavně nevtíravost. Moc oceňuji. Nevím, co byste měli zlepšit, nemám žádné negativní poznatky. Přeji celé společnosti realitní kanceláře Triga hodně úspěchů a ať se Vám nadále daří. Jste bezvadný a budu Vás doporučovat. 100% připravenost a spolehlivost. Poděkování také za drobné dárky.

Veronika Voborníková, Jaroslav Marko

Se službami Vaší realitní kanceláře Triga jsme byli nadmíru spokojeni. Práce paní makléřky Moniky Holečkové byla naprosto profesionální. Vše nám dopodrobna vysvětlila, o všem nás informovala a vždy byla ochotná odpovídat na naše dotazy. Veškeré převody a přepisy probíhaly v co nejrychlejších termínech a proto si nedovedu představit lépe probíhající nákup nemovitosti. Chtěli bychom poděkovat za skvělou práci společnosti Triga a především realitní makléřce Monice Holečkové.

Božena Voborníková

Prostřednictvím Vaší makléřky paní Moniky Holečkové jsme koupili byt v Náchodě, ul. Pražská č.p. 1528. S přístupem paní Holečkové k celé záležitosti jsme byli velmi spokojeni. Je ochotná a vstřícná, bezodkladně a srozumitelně reagovala na všechno, na co jsme se ji ptali a na čem jsme se domluvili. Děkuji za její profesionální přístup a kvalitu spolupráce. Všechno proběhlo v souladu s našimi požadavky.

Josef Tuček

Se službami Vaší realitní kanceláře jsem byl velice spokojený, protože jsou na výborné úrovni. Paní Monika Holečková je velmi ochotná a vstřícná. Má přehled, umí poradit a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Komunikace s ní byla bezvadná a je na ni absolutní spolehnutí. Také jednání s paní Kateřinou Benešovou bylo velice příjemné. Do budoucna Vám přeji hodně dobrých uzavřených obchodů a spokojených klientů.

Petra Ďurinová

Byli jsme s realitní kanceláří velice spokojeni. Děkujeme všem a především paní Monice Holečkové nejen za profesionální přístup, ale i přátelské, velmi vstřícné jednání. Jsme rádi, že jsme si zvolili právě tuto realitní kancelář. Za Svatavu Hojnou a Václava Hořeňovského Petra Ďurinová.

Milada Jarolímková

Paní Holečková je výborná. Poradí, je vstřícná, vše vyřizuje rychle a k plné spokojenosti. S její prací jsme byli spokojeni.

Kateřina Holečková

Makléř, paní Holečková, vždy vstřícné, rychlé jednání. Dobrá spolupráce - prodávající, makléř a kupující. Tímto vyjadřujeme naši spokojenost s paní Holečkovou.

Zdeňka Kovářová

S prací Vaší kanceláře jsem byla velice spokojena. Jmenovitě s paní Ivanou Sirovátkovou. Vždy příjemně naladěna, usměvavá, milá, ochotná.

Hana Slezáková

Děkuji za zprostředkování prodeje bytu. Profesionální přístup, milé a empatické jednání paní makléřky Kateřiny Benešové.

Věra Schejbalová

Vážená reality TRIGO, po smrti svého bratra Jana Šika, jsem zdědila rodinný dům v Libřicích. Rozhodla jsem se ho prodat, a proto jsem po doporučení oslovila Vaši realitní kancelář. S činností makléřky paní Moniky Holečkové jsem byla velmi spokojená. Její přístup a ochota mě vždy příjemně uklidňovaly. Jsem starší člověk a to papírování je nesmírně zatěžující. Proto jí děkuji za vše co pro mě udělala. Neměla to někdy lehké. Víte, člověk si své příbuzné nevybírá, ale ona měla trpělivost. Také si vážím člověka, který něco slíbí (termín) a to dodrží. Přeji Vám hodně takových makléřů a Vaše RK bude prosperovat. Vaše služby budu vždy doporučovat. Přeji Vám úspěchy v roce 2018.

Mgr. Milena Hainišová

Spokojenost, profesionalita makléře, vstřícnost, výborné poradenství. Děkuji za zprostředkování obchodu.

Irena Křivanová

Děkujeme za zprostředkování prodeje bytu. S prací Vaší kanceláře, zastoupené paní Benešovou, jsme byli velice spokojeni. Její přístup ke klientům je profesionální, není co vytknout, ani snad vylepšovat. Touto cestou přeji mnoho úspěchů v Novém roce 2018.

Stanislava Křivanová

V roce 2013 - 100% spokojenost s koupí bytu v Jaroměři. Paní Kateřina Benešová - velice milá a příjemná paní, a proto jsem se na ni letos opět obrátila s prodejem bytu v Jaroměři.Děkujeme TRIGA reality s.r.o. za zprostředkování prodeje, především paní Benešové. Všem doporučuji !!!. Přejeme úspěšný rok 2018.

Pavlína Moserová

Jsme velmi spokojeni s Vaší profesionální prací i s osobním přístupem k nám zákazníkům. Děkujeme za nadstandardní pomoc při vyplňování a vyřizování papírů na úřadech. Ještě jednou děkujeme, jmenovitě paní Kateřině Benešové, bydlí se nám dobře.