Profil společnosti

Kdo jsme

Jsme společnost, jejíž páteří je tým složený z profesionálů z oboru s dlouholetou praxí na realitním a finančním trhu, která garantuje našim klientům nejvyšší úroveň služeb a vysoký standard našich produktů. Jsme společnost se silnou orientací na klienta, kde přátelská atmosféra, profesionalita a maximální spokojenost je alfou i omegou naší práce. Našim záměrem je přinášet nové trendy do realitní činnosti, zvyšovat škálu služeb a jejich kvalitu. Proto naši klienti mohou očekávat více než jen zajištění prodeje nemovitosti na profesionální úrovni, nýbrž kompletní poradenské, finanční, hypoteční, právní, daňové, pojišťovací a stěhovací služby. Jsme společnost, která dává prodeji nemovitosti nový rozměr. Jsme TRIGA reality.

Orientace na klienta

Naší největší radostí a hlavním cílem celé naší práce je poskytnutí maximální péče našim klientům. Jsme si dobře vědomi odpovědnosti, kterou na sebe bereme při zastupování našich klientů, a to jak na straně prodávajících tak na straně kupujících. Proto vždy postupujeme pečlivě, s důrazem na profesionalitu a zajištění širokého spektra služeb. Víme, že spokojenost klienta je ukazatelem naší úspěšnosti. Věříme, že orientace na klienta a na jeho potřeby je správnou cestou v obchodě i mezilidských vztazích.

reference Kontakty

ECO Program

Naše společnost si je vědoma, že přírodní zdroje jsou vzácné. Víme, že kvalita bydlení a života je víc než jen krásný dům či byt. Kvalitu života přímo ovlivňuje i prostředí v kterém se nacházíme. Proto jsme se rozhodli pro ucelený ekologický program, abychom svou činností přispěli k lepšímu životnímu prostředí pro nás pro všechny. Společnost Triga reality proto podnikla mnoho kroků zlepšujících hospodaření, používá energeticky úsporné kancelářské stroje, zařízení, ekologický materiál včetně třídění odpadu.

Naši klienti mají možnost zaslání nabídky nemovitostí – dle zadaných kritérií – ve formátu PDF na jejich email a tím šetřit papír, potažmo naše lesy a tedy přispět ke zlepšení ovzduší.

Chcete také zasílát katalogové karty s nabídkou na Váš email? Klikněte zde.

Stáhněte si zdarma Adobe Acrobat Reader pro otevření PDF souborů.

Financování

Vybrali jste si u nás nemovitost a řešíte jak ji financovat? Nevíte, kde najít nejlepší podmínky na bankovním trhu? Nechcete ztrácet čas? Chcete to nejlepší?

Pak využijte nabídky financování od nás. Díky široké nabídce bankovních ústavů, dlouhodobé spolupráci a zkušenostem Vám nabídneme úvěry šité přímo Vám na míru. Rychle, pohodlně a s garancí.

Garance vrácení rezervačního poplatku

Vycházíme svým klietům maximálně vstříc při finančním zajištění koupě nemovitosti či bytu. Proto pokud si u nás závazně zarezervujete Vámi vybranou nemovitost a rozhodnete se využít našich finančních a hypotečních služeb k zajištění kupní ceny, máte nárok na plné vrácení rezervačního poplatku! To znamená, že pokud Vám bankovní ústav z důvodu nedostatečné bonity úvěr zamítne, vyplatíme Vám zpět rezervační poplatek v plné výši!*

Úvěr na družstevní byt skutečností

Líbí se Vám, ale v bance Vám řekli, že neposkytují úvěr na nákup družstevního bytu? Obraďte se na nás! Naši specialisté dokáží úvěr na družstevní byt zprostředkovat.

Široká nabídka pod jednou střechou

Velký výběr možností financování zaručuje dobrou volbu. Proto Vám nabízíme úvěry ze široké škály bankovních ústavů a stavebních spořitelen.

* Nárok na vrácení rezervačního poplatku má pouze klient, který pravdivě uvedl veškeré skutečnosti pro vyřízení hypotečního úvěru, úvěru ze stavebního spoření či jiné formy zajištění kupní ceny. Tento nárok na plné vrácení rezervačního poplatku se vztahuje pouze na případ zamítnutí úvěru ze strany bankovního ústavu, nikoliv z důvodu klientovy nerozhodnosti apod.

Naši partneři

Partnerství = lepší služby pro vás

Víme, že s prodejem či nákupem nemovitosti se pojí více než jen samotný nákup/prodej. Díky přímé spolupráci s renomovanými společnostmi jsme schopni Vám nabídnout širokou škálu služeb za výhodných podmínek. Ať už se jedná o finance, pojištění, advokátní služby, stavební úpravy, stěhovací služby, ochranu majetku, úpravu či údržbu zahrad a prostranství, můžete plně důvěřovat našim partnerům.

Stavební služby:
Arkast s.r.o.

Advokátní služby:
Mgr. Lenka Kroupová
advokátní úschovy

Odhady nemovitostí:
Ing. Miloš Holman
soudní znalec

Stěhovací služby:
AD Transport Express

Občansko - právní spory:
JUDr. Helena Humlová

Energetický specialista:
Ing. Vladimír Šévl

Inzerce v novinách

S námi je Vaše nemovitost vidět!

Pokud chcete prodat Vaši nemovitost či byt rychle, efektivně a za dobrou cenu, tak musí být vidět! Z tohoto důvodu masivně a chytře inzerujeme prostřednictvím regionálních inzertních novin se souhrnným měsíčním nákladem přes 370.000 výtisků!

Inzerce na webu

Partnerství = lepší služby pro vás

Inzerujeme proto prostřednictvím celorepublikových i regionálních serverů s celkovou měsíční návštěvností více než 14.139.400 návštěv.*

*Zdroj: Toplist.cz. Jedná se o základní veličinu měřenou TOPlistem. Podle obecných pravidel se jedná o návštěvníka rozlišeného pomocí IP a cookie za určitou dobu. Podle pravidel používaných ve světě je tato doba 30 minut. To znamená, že pokud se uživatel ze stejného počítače vrátí po 30 minutách na stránku zpět, je znovu započítán. Tyto hodnoty jsou archivovány za celý rok zpět.

Podpora hendikepovaných

Triga reality adoptovala v rámci projektu „Adopce dobrého skutku“ občanského sdružení Dobrý skutek Barborku Svobodovou a měsíčně finančně přispívá na její konto (více informací na www.dobryskutek.cz

Barborka Svobodová

Barunka

Narodila se v Opočně 16.6 2004 jako zdánlivě zdravé miminko. Barunka byla moc hodné miminko, ale stále zvracela a tak jsme byli vyšetřeni na dětské klinice, kde přišli na to, že má kardiologickou vadu. V devíti měsících jsme si všimli, že Barunka nedělá pokroky jako ostatní děti jejího věku a stáčí oči vzhůru.

Po vyšetření na neurologické klinice byla Barunce diagnostikována těžká epilepsie a začala léčba. Barunka celý rok léčby téměř pořád jen spala a stáčení očí nezmizelo. Po posledním navýšení léků dostala záchvat, který vypadal jako epileptický a byla převezena záchrannou službou do nemocnice. Začali Barunku léčit silnějšími léky, ale ona na léky vůbec nereagovala a tak byla převezena do FN Motol v Praze. V Motole lékaři po mnoha vyšetřeních zjistili, že Barunka epilepsii nemá a nikdy neměla a diagnostikovali syndrom „Paroxysmal tonic up gaze of childhood“, který je v naší republice zcela ojedinělý a neléčí se žádnými léky. K tomuto syndromu patří stáčení očí, špatná motorika a někdy i zpoždění vývoje.

Po vysazení léků se začala Barunka probouzet do života. Před zahájením léčby byla Barunka velmi klidné a hodné dítě, ale najednou se velmi změnila. Začala být velmi uplakaná, stále se vztekala a byla velmi neklidná. V tomto období se projevilo astma. Poprvé se sama posadila v osmnácti měsících a chodit začala ve třech letech. Téměř nemluvila a to jí vydrželo do dnes. Barunka ovládá asi 15 slov.

V šesti letech Barunce diagnostikovali atypický autismus a hyperaktivitu s poruchou pozornosti (ADHD). Nástupem do předškolního stupně se vše velmi zhoršilo. Barunka si začala ubližovat, trhat si vlásky a kousat se do ručiček. Záchvaty vzteku se stále zhoršovaly. Byli jsme nuceni přistoupit na léčbu ADHD zklidňujícími léky. Bohužel do dnes jsme nenašli lék, který by jí zcela pomohl. Péče o Barunku je velmi náročná psychicky i fyzicky.

Ale abychom nepsali jen to nešťastné - Barunka moc ráda plave a má ráda zvířátka. Miluje svoje plyšové hračky, které vozíme úplně všude a nejkrásnější pro nás je, když se začne smát a chce se mazlit. Barunka má také staršího brášku, kterého moc ráda zlobí. Barunka denně dojíždí do školy, která je vzdálena 15 km. A protože nezvládá kvůli své hyperaktivitě sama výuku, musí mít stále u sebe vlastního asistenta, který jí pomáhá ve všech směrech.

Od prosince 2011 zkoušíme biologickou léčbu podle RNDr. Anny Strunecké. Léčba spočívá v bezlepkové a bezmléčné dietě, spolu s potravinovými doplňky a methylem B12. Za necelý rok této léčby se naučila Barunka říkat několik dalších písmen a začala být vnímavější ke svému okolí. Teď už se nám někdy podaří Barunku přesvědčit, aby něco nedělala, aniž by si začala ubližovat.

Doprava do školy, asistence a biologická léčba to vše je pro nás velmi finančně náročné a proto děkujeme realitní kanceláři Triga reality, že nám finančně pomáhá prostřednictvím Občanského sdružení Dobrý skutek.

I vy můžete přispět na lepší život Barborky Svobodové, vše potřebné naleznete na webu www.dobryskutek.cz

Spolupráce s hendikepovanými

Triga reality rovněž spolupracuje s hendikepovanou osobou panem Miroslavem Kitlerem, IČO: 71835458 v oboru poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, výpočetní techniky.

Příběh Miroslava Kitlera

Miroslav Kitler

Jako dítě jsem prodělal Dětskou mozkovou obrnu, po jejím zjištění následovala první operace, kterou jsem absolvoval v raném věku. Nedlouho poté následovaly další operace, které můj zdravotní stav zlepšily z invalidního vozíku na chůzi o dvou francouzských holích, které však pro mě neznamenají takřka žádnou překážku v jakémkoli terénu. Nemalou měrou i za pomoci několika dlouhých pobytů v ozdravných zařízeních jako byla nyní Hamzova Léčebna pro děti a dospělé v Luži-Košumberku, kde jsem s přestávkami strávil bezmála 22 let, nikdy to zde nebylo zcela jednoduché a snad i proto jsem se naučil jen tak snadno se ničeho nevzdávat. Již zde jsem přisel do styku s Výpočetní technikou, jestli se tomu tehdy tak dalo říkat, která mi učarovala a provází mě dodnes.

Základní vzdělání jsem po celou dobu, vyjma období kdy jsem byl v ozdravném zařízení, absolvoval doma za docházení vyučujících a následných pololetních zkoušek, z důvodů mého tehdejšího zdravotního stavu, kdy při sebemenším úrazu hrozil opětovný návrat na invalidní vozík. Základní školu jsem ukončil v r. 1995

Nástup na Obchodní akademii v Jaroměři, nebyl jednoduchý, dopravovat na GOA Jaroměř mi umožňovalo speciálně vyrobené trojkolo, kterým jsem absolvoval cestu z domu na GOA Jaroměř za každého počasí každý den. Další nemalou výzvou bylo každodenní vycházení schodů až do druhého patra, spolu s neustálým přesouváním se mezi třídami a patry během vyučování. Vše jsem však zvládl a zdárně zakončil maturitou v r. 1999, se zaměřením na výpočetní techniku. Již na škole jsem prováděl opravy softwarového typu, postupem času jsem se věnoval i HW opravám, které provádím do dnes.

Po několika neúspěšných žádostech o zaměstnání v oboru IT, které ztroskotaly na výše zmíněném zdravotním stavu a i několika málo zaměstnavatelích, kteří mě zaměstnávali, ani tak pro moje schopnosti, jako spíše pro úlevy plynoucí z mého zaměstnání od státu jsem se v roce 2006 rozhodl se oboru Výpočetní techniky a Spotřební elektroniky věnovat přímo jako OSVČ, což se mi zatím daří a to jak po zdravotní stránce tak profesní.

Velice si vážím lidí, co na mě nekoukají jako na člověka, který má nějaké to zdravotní omezení, respektive postižení, a uznávají moje schopnosti, aniž by viděli nejdříve ono zmíněné omezení a podle něj se rozhodovali. Hlavním problémem, dle mého názoru je, že každý z nás musí dokázat zdravému člověku 100krat víc, aby si uvědomil, že to také zvládneme.

I vy můžete využít profesionálních služeb pana Miroslava Kitlera, se kterými je TRIGA reality nad míru spokojená a může je vřele doporučit.

Realitní rádce
— vy se ptáte, my odpovídáme

S prodejem či pronájmem nemovitostí se neoddělitelně pojí mnoho otázek. Nevíte si rady? Nechcete udělat chybu a při tom se rozhodnout správně? Zeptejte se nás, rádi Vám poradíme! Vaše spokojenost Naše realita.

Konkrétně je zapotřebí předložit PENB u budov postavených po roce 1947.

Za větší rekonstrukci se považuje vylepšení obálky budovy (= zateplení střechy, fasády, podlahy, výměna oken a dveří) na ploše větší než 25 %.

U domů postavených a zároveň nerekonstruovaných do roku 1947 se předpokládá nejhorší energetická třída. Realitní kancelář bude v tomto případě povinna do inzerátů uvést energetickou třídu G.

U domů postavených nebo rekonstruovaných po roce 1947 bude k prodeji nebo pronájmu i nadále vyžadován energetický štítek (PENB).

Nájemce je povinen provádět na vlastní náklady běžnou údržbu a zajišťovat drobné opravy dle vymezení stanoveném nařízením vlády č. 308/2015 Sb., přičemž součet nákladů na drobné opravy nesmí přesáhnout částku 100 Kč/m2 podlahové plochy bytu za kalendářní rok.  Pokud bude cena opravy vyšší, uhradí pronajímatel rozdíl. Pokud nájemce včas neprovede běžnou údržbu nebo opravy, ke kterém je dle této smlouvy povinen, má pronajímatel právo učinit tak po předchozím písemném upozornění nájemce na svůj náklad sám a požadovat od něj náhradu vynaložených nákladů.
Nájemce může vypovědět nájem na dobu určitou, změní-li se okolnosti, z nichž strany při vzniku závazku ze smlouvy o nájmu zřejmě vycházely, do té míry, že po nájemci nelze rozumně požadovat, aby v nájmu pokračoval. Výpověď nájmu vyžaduje písemnou formu a musí dojít druhé straně. Výpovědní doba běží od prvního dne kalendářního měsíce následujícího poté, co výpověď došla druhé straně. Výpovědní doba je tři měsíce.