Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Za dobu naší existence jsme obsloužili stovky spokojených zákazníků.Zde uvádíme hodnocení našich zákazníků a jejich spokojenost s průběhem námi zajišťovaných obchodů.

Miluše Kovářová Hostinné
„Velice si cením přístupu paní Sirovátkové, její ochoty vše vysvětlit a poradit. Při každém dotazu i telefonátu byla vždy ochotná cokoliv řešit. Málokdy se setkávám s takovým člověkem profesionálem. Děkuji paní Sirovátková...
Aleš a Petra Hrdinovi Dvůr Králové nad Labem
„Děkujeme realitní kanceláři Triga za skvělou spolupráci při prodeji našich dvou zahrádek. Paní Ivana Sirovátková je vždy velmi příjemná paní. Prodej naší nemovitosti proběhl rychle, v pohodě a na profesionální úrovni. Jsme velice spokojeni a chválíme také paní Pavlínu Kolínskou za milé jednání a vyřízení všech podkladů. Realitní kancelář Triga můžeme všem jen doporučit.“
Drahomíra Vlachová Jablonec nad Nisou
„Velký dík paní Holečkové. Prodej mé nemovitosti nebyl jednoduchý. Přistupovala k němu s velkou a citlivou profesionalitou. Vždy reagovala na telefonát, maily, informovala o prohlídkách. Mám zkušenosti s jinou RK, ale přístup z Vaší strany, díky paní Holečkové, byl lidský, vedený i srdcem, přestože prodej a cena nebyla nijak lukrativní, dokázala se prodeji věnovat zodpovědně. Oceňuji i profesionalitu v nabídnutých službách - vyhotovení kupní smlouvy a zajištění následných nutných kroků po realizaci prodeje. Prodej s Vaší RK byl radostí, ne stresem. Děkuji moc všem, ale hlavně paní Holečkové a přeji dostatek klientů (s lepšími zakázkami, než byla ta moje).“
MUDr. František Balský Hradec Králové
„Vstřícné jednání, velmi dobrá informovanost, precisní dodržování dohodnutých časů. Bylo mi potěšením.
Martina Urbancová Česká Skalice
„Naprostá spokojenost se službami realitní kanceláře (i co se týká komunikace s bankou). Makléř, paní Holečková - perfektní přístup, profesionální jednání, mohu jen doporučit. Děkuji.
Monika Rychetská Jaroměř
„S makléřkou paní Monikou Holečkovou jsem byla velice spokojená. Příjemná, ochotná, o vše se postarala. K Triga reality nemám žádné výhrady. Mohu jen doporučit a v případě potřeby se na Vás s radostí opět obrátím. Za vše moc děkuji celé společnosti a hlavně tedy paní Holečkové.
Jiří a Lenka Wiesnerovi Trutnov
„Chci Vám moc poděkovat! Za všechno, profesionální přístup ...
Emil a Vladimíra Trkalovi Nový Bydžov
„Rádi bychom se vyjádřili k práci Vaší kanceláře a Vaší makléřky, paní Ivany Sirovátkové. Kladně hodnotíme zejména její vstřícnost, komunikativnost a zájem o prodej naší zahrady. S její prací jsme byli velmi spokojeni a děkujeme. Přejeme Vám hodně spokojených klientů, takových jako jsme byli my.
Veronika Voborníková, Jaroslav Marko Jaroměř
„Se službami Vaší realitní kanceláře Triga jsme byli nadmíru spokojeni. Práce paní makléřky Moniky Holečkové byla naprosto profesionální. Vše nám dopodrobna vysvětlila, o všem nás informovala a vždy byla ochotná odpovídat na naše dotazy. Veškeré převody a přepisy probíhaly v co nejrychlejších termínech a proto si nedovedu představit lépe probíhající nákup nemovitosti. Chtěli bychom poděkovat za skvělou práci společnosti Triga a především realitní makléřce Monice Holečkové.
Eliška Dítětová Hronov
„Vážení, nemám žádnou zkušenost s realitními kancelářemi. S realitní kanceláří Triga jsem byla velice, velice, velice spokojená. Co se týká spolehlivosti, časové přesnosti, ochoty, vstřícného jednání jsem byla nadšená. Paní makléřka Monika Holečková je úžasná žena a patří jí obrovský dík. Líbí se mi její přístup ke klientům, laskavé jednání a hlavně nevtíravost. Moc oceňuji. Nevím, co byste měli zlepšit, nemám žádné negativní poznatky. Přeji celé společnosti realitní kanceláře Triga hodně úspěchů a ať se Vám nadále daří. Jste bezvadný a budu Vás doporučovat. 100% připravenost a spolehlivost. Poděkování také za drobné dárky.
Božena Voborníková Nové Město nad Metují
„Prostřednictvím Vaší makléřky paní Moniky Holečkové jsme koupili byt v Náchodě, ul. Pražská č.p. 1528. S přístupem paní Holečkové k celé záležitosti jsme byli velmi spokojeni. Je ochotná a vstřícná, bezodkladně a srozumitelně reagovala na všechno, na co jsme se ji ptali a na čem jsme se domluvili. Děkuji za její profesionální přístup a kvalitu spolupráce. Všechno proběhlo v souladu s našimi požadavky.
Josef Tuček Hořičky
„Se službami Vaší realitní kanceláře jsem byl velice spokojený, protože jsou na výborné úrovni. Paní Monika Holečková je velmi ochotná a vstřícná. Má přehled, umí poradit a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Komunikace s ní byla bezvadná a je na ni absolutní spolehnutí. Také jednání s paní Kateřinou Benešovou bylo velice příjemné. Do budoucna Vám přeji hodně dobrých uzavřených obchodů a spokojených klientů.
Petra Ďurinová Josefov
„Byli jsme s realitní kanceláří velice spokojeni. Děkujeme všem a především paní Monice Holečkové nejen za profesionální přístup, ale i přátelské, velmi vstřícné jednání. Jsme rádi, že jsme si zvolili právě tuto realitní kancelář. Za Svatavu Hojnou a Václava Hořeňovského Petra Ďurinová.
Milada Jarolímková Temný Důl
„Paní Holečková je výborná. Poradí, je vstřícná, vše vyřizuje rychle a k plné spokojenosti. S její prací jsme byli spokojeni.
Kateřina Holečková Želkovice
„Makléř, paní Holečková, vždy vstřícné, rychlé jednání. Dobrá spolupráce - prodávající, makléř a kupující. Tímto vyjadřujeme naši spokojenost s paní Holečkovou.
Zdeňka Kovářová Trutnov
„S prací Vaší kanceláře jsem byla velice spokojena. Jmenovitě s paní Ivanou Sirovátkovou. Vždy příjemně naladěna, usměvavá, milá, ochotná.
Hana Slezáková Krabčice
„Děkuji za zprostředkování prodeje bytu. Profesionální přístup, milé a empatické jednání paní makléřky Kateřiny Benešové.
Věra Schejbalová Třebechovice pod Orebem
„Vážená reality TRIGO, po smrti svého bratra Jana Šika, jsem zdědila rodinný dům v Libřicích. Rozhodla jsem se ho prodat, a proto jsem po doporučení oslovila Vaši realitní kancelář. S činností makléřky paní Moniky Holečkové jsem byla velmi spokojená. Její přístup a ochota mě vždy příjemně uklidňovaly. Jsem starší člověk a to papírování je nesmírně zatěžující. Proto jí děkuji za vše co pro mě udělala. Neměla to někdy lehké. Víte, člověk si své příbuzné nevybírá, ale ona měla trpělivost. Také si vážím člověka, který něco slíbí (termín) a to dodrží. Přeji Vám hodně takových makléřů a Vaše RK bude prosperovat. Vaše služby budu vždy doporučovat. Přeji Vám úspěchy v roce 2018.
Mgr. Milena Hainišová Svoboda nad Úpou
„Spokojenost, profesionalita makléře, vstřícnost, výborné poradenství. Děkuji za zprostředkování obchodu.
Irena Křivanová Jaroměř
„Děkujeme za zprostředkování prodeje bytu. S prací Vaší kanceláře, zastoupené paní Benešovou, jsme byli velice spokojeni. Její přístup ke klientům je profesionální, není co vytknout, ani snad vylepšovat. Touto cestou přeji mnoho úspěchů v Novém roce 2018.
Stanislava Křivanová Jaroměř
„V roce 2013 - 100% spokojenost s koupí bytu v Jaroměři. Paní Kateřina Benešová - velice milá a příjemná paní, a proto jsem se na ni letos opět obrátila s prodejem bytu v Jaroměři.Děkujeme TRIGA reality s.r.o. za zprostředkování prodeje, především paní Benešové. Všem doporučuji !!!. Přejeme úspěšný rok 2018.
Pavlína Moserová Jaroměř
„Jsme velmi spokojeni s Vaší profesionální prací i s osobním přístupem k nám zákazníkům. Děkujeme za nadstandardní pomoc při vyplňování a vyřizování papírů na úřadech. Ještě jednou děkujeme, jmenovitě paní Kateřině Benešové, bydlí se nám dobře.
Vladislav Raška Praha
„Velice děkuji za rychlou a efektivní spolupráci a za nadstandardní služby, jsem nadmíru spokojen. Přeji mnoho úspěchů a pokud bych cokoli řešil ve Vašem regionu, rozhodně se znovu obrátím na Vás.
Renata Bačíková, Jindřiška Maršíková Praha
„Velmi děkujeme paní Kateřině Benešové za úžasnou spolupráci a péči, v dnešním "tvrdém a rychlém" světě, tak málo doceňovanou. Jsme rády, že se nás ujala a těší nás, že jsme se potkaly. Z celého srdce Vám přejeme, ať se Vám i Vašim blízkým dobře daří a ať jste v životě šťastni.
Zbyněk Tarant Mostek
„Chtěl bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři TRIGA za zprostředkování prodeje mého pozemku. Zvlášť bych chtěl poděkovat paní Ivaně Sirovátkové, která se věnovala prodeji od samého začátku až do konce. S její prací jsem naprosto spokojen, protože jsem měl informace o průběhu prodeje od samého začátku až do konce. Nemám proto žádné připomínky k Vaši práci a ještě jednou děkuji.
Helena Davídková Zaloňov
„Se službami Triga reality jsme byli spokojeni. Makléřka Monika Holečková byla vstřícná, komunikativní, iniciativní. Děkujeme.
Irena Mudrochová Hradec Králové
„V odpovědi na Váš požadavek hodnocení prodeje naší nemovitosti nemůžeme nic jiného napsat, že s celým průběhem prodeje, za velmi účinné reálné činnosti paní Holečkové, jsme byli velice spokojeni. Toto stanovisko máme právo napsat s ohledem na dřívější pokusy prodeje několika realitními kancelářemi, které byly bezúspěšné. Proto jsme se obrátili s doporučením na Vaši realitní kancelář, která náš požadavek prodeje nemovitosti úspěšně splnila. Na závěr musíme ještě jednou poděkovat Vaší realitní kanceláři a také samozřejmě paní Holečkové za velmi úspěšné provedení našeho požadavku.
Markéta Krejčová Trutnov
„Naše první zkušenost s realitní kanceláří a naprostá spokojenost. Děkujeme moc paní makléřce Sirovátkové za rychlost, jakou celá věc proběhla. Vše za nás vyřídila. Pokud bychom v budoucnu využívali služeb realitní společnosti, určitě se s důvěrou obrátíme na Triga reality.
Stanislav Polc Úpice
„S prací realitní kanceláře jsme byli spokojeni. S paní Sirovátkovou se dobře jednalo, byla milá a ochotná, veškeré dotazy zodpověděla a poradila. Co slíbila, to splnila, bylo na ni spolehnutí. Prodávali jsme zahrádku a celý proces netrval ani měsíc. Pokud bychom ještě někdy potřebovali služby realitní kanceláře, určitě se obrátíme opět na Trigu. Vaši kancelář budeme doporučovat.
Monika Nováková Dvůr Králové nad Labem
„Rychlé odborné jednání, příjemné vystupování, dobrý výsledek aktivity. Jsme spokojeni.
Jitka Palečková Dvůr Králové nad Labem
„S prací Vaší realitní kanceláře jsme byli spokojeni, zejména s přístupem Vaší makléřky paní Sirovátkové. Její jednání bylo vždy vstřícné. Je to zkušená, sympatická a ochotná paní.
Eva Röselová Jaroměř
„Na realitní kancelář Triga jsem se obrátila na doporučení svých známých, za což jsem jim moc vděčná. Vůbec nepřeháněli, když mi o paní Holečkové řekli, že je velmi šikovná. Mohu to jen potvrdit. Jsem v oblasti nemovitostí laik, ale troufám si tvrdit, že paní Holečková má výborné odborné znalosti, což předvedla skvělým zajištěním všech formalit spojených s prodejem mého domu, pravidelným informováním o průběhu a vždy rychlým a srozumitelným zodpovězením spousty mých dotazů. Mimořádně kladně hodnotím přístup paní Holečkové k lidem, její vždy sympatické a milé vystupování. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, vím, na koho se obrátit. Přeji Vám do další práce hodně úspěchů.
Pavel Rejchrt Dobruška
„Přístup paní makléřky Ivany Sirovátkové byl příkladný, paní byla velice milá, ochotná i přizpůsobivá našim potřebám. Prodej proběhl rychle, bez zbytečných průtahů. Triga reality můžeme jedině doporučit.
Daniela Vopršálková Jaroměř
„Službu paní Benešové jsem využila již podruhé. Mohu jen potvrdit, že její práce je na velmi profesionální úrovni. Vše bylo vyřízeno k mé spokojenosti. Přístup k mé osobě velmi kladný a příkladný“
 Miloš Tylš Náchod
„Byl jsem se vším spokojen, vše probíhalo podle plánu a k mé úplné spokojenosti.“
 Eva Macková Hradec Králové
„V letošním roce jsem potřebovala vyřešit svoji bytovou situaci a obrátila jsem se na Vaši realitní kancelář. Zde se mě ujala paní Kateřina Benešová. Měla jsem možnost vybrat si ze tří bytů - jeden v Jaroměři a dva v Josefově. Po úvaze jsem si vybrala byt v Josefově. Neměla jsem s koupí žádnou zkušenost a paní Benešová mně se vším poradila. Za její vstřícnost, podporu a pochopení pro moji situaci jí touto cestou upřímně děkuji. Poznala jsem, že paní Benešová dělá svoji práci s plným nasazením a pochopením pro klienty. Věřím, že i díky její práci je Vaše realitní kancelář TRIGA velmi úspěšná na trhu.“
 Mgr. Eva Hynková Dvůr Králové nad Labem
„S prací realitní kanceláře jsem byla velmi spokojená. Paní Sirovátková vše svým sobě milým přístupem vysvětlila, poradila, doporučila. Určitě jsem neměla pocit nějakého nátlaku. Prodej mé nemovitosti proběhl i velmi rychle. Určitě si zaslouží jen samé kladné ohodnocení a přání všeho dobrého v činnosti, ale i v soukromí.“
 Vladimíra Holmanová Čáslavky
„Děkujeme realitní kanceláři TRIGA reality s.r.o. za spolupráci, paní Benešové za vyřízení veškerých náležitostí s prodejem domu. Makléřka, paní Holečková, je moc šikovná. Budeme Vás všude chválit.“
 Drahomíra Venzarová Jaroměř
Jsem velice spokojená s jednáním Triga reality s.r.o., vše bylo provedeno ve velice krátkém čase a hlavně velmi slušné chování paní Kateřiny Benešové, která se mnou jednala při prodeji bytu. Velice děkuji.“
 Josef a Růžena Linkovi Hořice
„Všechny úkony spojené s prodejem proběhly rychle a přesně. Makléřka, paní Sirovátková, je ochotná a vstřícná. Prostě mohu jen chválit!“
 manželé Monika a Roman Fischerovi Dvůr Králové nad Labem
„Prodávali jsme byt 3+1 ve Dvoře Králové n. L. Byl přijat do nabídky Triga reality v polovině dubna a v červnu byl byt prodaný. Velmi rychle se našli zájemci. Paní Sirovátková vybírala pouze spolehlivé a vážné zájemce. Zařídila veškeré doklady a náležitosti s prodejem. Do kanceláře jsme přišli pouze podepsat připravenou kupní smlouvu a pak do bytu předat klíče novým majitelům. Vše zařídili za nás. Jak vklad na katastru nemovitostí, tak zaplacení daně z prodeje a přepisy veškerých energií. Tuto realitní kancelář mohu všem doporučit !!! Vstřícné, ochotné a příjemné - jak paní Sirovátková, tak i paní Kolínská.“
 Arnošt Reichrt Klášterská Lhota
„Naprosto spolehlivé a profesionální jednání, provedení všech služeb a příslušných dokumentů. Zkrátka perfektní práce. Velké díky paní Sirovátkové a Benešové.“
 Jana Stieberová Jaroměř
„Vážení členové Triga reality, dovolte mi, abych Vám touto písemnou cestou vyjádřila absolutní důvěru a poděkovala Vám za Vaši vstřícnost a profesionální přístup. Vaše ochota a spolupráce mě velmi těší. Děkuji Vám a přeji mnoho úspěchů i tento rok.“
 Radka Bednářová Trutnov
„Moc děkuji, že jste dokázali, co jste slíbili. Ráda Vaši kancelář doporučím, pokud budu o někom vědět. Budu Vás chválit, kudy budu chodit.“
 Lada Scholzová Úpice
„Paní Ivana Sirovátková z realitky TRIGA je velice schopná a příjemná makléřka. Všechno nám vysvětlila a zařídila, byli jsme velice rádi, že u nás byla pracovat. Byli jsme velmi spokojeni a moc děkujeme za její služby.
 Lenka Raimová Jaroměř
„S prací makléřky paní Benešové jsem velmi spokojena. Při prodeji našeho domu zahrádkářů byla velmi profesionální, ochotná, vše mi vysvětlila, o vše se postarala. Zkrátka profesionál na svém místě. Ráda ji doporučím svému okolí.
 Jiří a Věra Pacákovi Jaroměř
„Při jednání s paní Sirovátkovou, s představitelkou realitní kanceláře, jsme byli vždy spokojeni.
 Kluskovi Smiřice
„Ač naše spojení vzniklo náhodou, využití služeb Vaší kanceláře bylo pro nás šťastným rozhodnutím. Vaše pracovnice, paní Holečková s kolegy, pro nás rychle a plném rozsahu připravila veškeré podklady související s prodejem bytu a v nadstandardním rozsahu poradila se souvisejícími okolnostmi. S jednáním Vaší kanceláře jsme naprosto spokojeni a v případě potřeby ji doporučíme. Děkujeme Vám všem.
 Petra Hebelková Jaroměř
„Touto cestou bych ráda poděkovala Vaší realitní kanceláři za více než velmi dobrou práci při pronájmu a následném prodeji bytu. Přístup makléřky paní Holečkové byl profesionální a lidský. Byla velmi ochotná a vstřícná. Všechny podklady byly perfektně připraveny. Nebylo a není co vytknout. Mohu vřele doporučit. Přeji, ať se Vám daří.“
 manželé Martincovi Jaroměř
„S námi jednala téměř výhradně paní Benešová. Jsme nadmíru spokojeni a díky jejímu přístupu a aktivitě se v případě potřeby opět obrátíme na Vaši realitní kancelář. Částečně s námi vedl jednání i pan Beneš, rovněž jsme nadmíru spokojeni s jednáním. Vše nám "polopatě" vysvětlili, což je hodně důležité, zvlášť pro nás, co se v této sféře pohybujeme jen vyjímečně. Kladně hodnotíme i to, že Vaše kancelář je v místě bydliště.“
 Jiří Trojan Jaroměř
„Rád bych touto cestou poděkoval Vaší realitní kanceláři za rychlé jednání při prodeji bytu a následné koupi rodinného domu a to především paní Benešové. Oceňuji hlavně seriózní a rychlé jednání a vstřícný přístup. Ačkoli celá transakce, kdy jsem prodával byt a současně kupoval dům, byla velmi složitá, tak ji Triga zvládla naprosto bez problémů. Doporučuji všem tuto realitní kancelář.“
 Daniela Seitz Bad Lippspringe
„Děkuji za perfektní přípravu k prodeji, přípravu všech dokumentů. Díky Vašemu aktivnímu přístupu jste mi ušetřili hodně práce a cest. Prodej proběhl bez komplikací. Příjemná spolupráce s paní Holečkovou !!!!“
Naďa Holečková Jaroměř
„Již z dřívějška mám velmi dobrou zkušenost s prací Vaší kanceláře, a proto jsem se s důvěrou na Vaši kancelář obrátila opět v další záležitosti. Potvrdily se mé dobré zkušenosti z minula, vše proběhlo k mé spokojenosti, naprosto bez problémů. Měla jsem možnost jednat s makléřkou Ivanou Sirovátkovou, která byla velice milá při jednáních a vše zařídila a zajistila tak, jak jsme se dohodly. Děkuji Vaší kanceláři“
 Rudolf a Marta Sůvovi Nová Paka
„Práci realitní kanceláře Triga Jaroměř hodnotíme velmi kladně. Paní Holečková nám vše vysvětlila, byla velmi příjemná a profesionální. Také paní Benešová, která ji v době její dovolené zastupovala, vyřídila vše potřebné velmi ochotně a rychle. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.“
 Regina Hanousková Jaroměř
„Veliká spokojenost s celým týmem Triga reality, vysoký standard služeb, ochoty a vstřícnosti.“
 Marie Řezníčková Česká Skalice
„S paní Holečkovou jsem byla maximálně spokojená. Vždy nám vše náležitě vysvětlila, byla vstřícná, pružná, rychlá. Zasílala nám informace vždy s předstihem, abychom věděli, co bude následovat. Se službami Vaší realitní kanceláře jsem byla spokojená.“
 Irena Posekaná Trutnov 2
„Spolupráce s Vaší realitní kanceláří byla na velmi dobré úrovni a není co ji vytknout. Zejména bychom chtěli vyzvednout velmi dobrý přístup ze strany makléřky paní Sirovátkové pro její vstřícnost, ochotu a milé vystupování. Vaši realitní kancelář mohu vřele doporučit všem zájemcům.“
 Jarmila Davidová Úpice
„S Vaší makléřkou Ivanou Sirovátkovou jsme byli velice spokojeni. Ve všem vyšla vstříc, byla velmi ochotná. Tímto ji děkujeme.“
 Hana Petřinová Dvůr Králové nad Labem
„Velice kladně hodnotím práci Vaší realitní kanceláře, zejména paní makléřky Sirovátkové. Moc Vám děkuji, byla jsem nadmíru spokojená. Slušné a rychlé vyřízení.“
Josef a Pavlína Cibulkovi Svinišťany
„Rádi bychom touto cestou poděkovali Vaší realitní kanceláři za rychlé jednání při prodeji bytu, a to především paní Benešové a koupi vysněného domečku, který zajistila paní Holečková. Oceňujeme hlavně seriozní a rychlé jednání a individuální a vstřícný přístup. Ačkoli celá transakce, kdy jsme potřebovali rychle prodat byt a současně koupit dům, který byl navíc v zástavě, byla velmi složitá, TRIGA ji zvládla naprosto bez problémů. Doporučujeme všem tuto realitní kancelář.“
 Ing. Lucie Skalová Opočno
„Popravdě jsem lépe sepsanou nájemní smlouvu neviděla, myslíte na vše a zdá se mi být vyvážená (ve smyslu ochrany pronajímatele i nájemce). Byla jsem překvapená, jak vše máte precizně nastavené a připravené, počínaje podklady až po zajištění dalších navazujících činností, děkuji a ať se Vám daří!“
Radek Linhart, Markéta Adamovičová Hradec Králové
„ Velmi rádi bychom poděkovali za práci paní Holečkové, která nás provázela koupí domku v Králově Lhotě. Moc si ceníme jejího vlídného přístupu a ochoty při zjišťování informací, rychlosti s jakou vše řešila a kompletního servisu, který nám nabídla. Rozsah nabízených služeb nás mile překvapil. Z naší strany kupujícího nemáme, co bychom mohli vytknout, právě naopak. Takže paní Holečková, děkujeme za lidský přístup a serióznost a přejeme Vám hodně úspěchů a spoustu prodaných nemovitostí.
Šárka Hažová Hradec Králové
„Ráda bych dodatečně poděkovala paní Kateřině Benešové za vzornou péči a práci při prodeji mého domu. Už jsem spolupracovala s různými realitními kancelářemi při koupi, nebo prodeji nemovitosti, ale Vaše práce byla opravdu nejlepší. Pokud budu prodávat nějakou nemovitost, určitě budete první, na koho se s velkou důvěrou zase ráda obrátím.
Miloš a Jaroslava Kitlerovi Jaroměř
„Klady - vstřícnost, ochota, osobní přístup, flexibilita. Zápory - žádné. Paní Monika Holečková - příjemná, milá, profesionální vystupování - hodnocení 1*.
Zdenka Vodičková Pardubice
„S prací realitní kanceláře, kterou zastupovala paní Monika Holečková, jsem byla velmi spokojena. Její milý a profesionální přístup lze hodnotit jedině kladně. Paní Holečková děkuji. Přeji Vám hodně zdraví a jen samé spokojené klienty.
Jana Janků Jaroměř
„Se službami Vaší společnosti jsem byla velmi spokojená a zvlášť s profesionálním přístupem paní Benešové. Mohu všem doporučit.
Eva Paulů Dvůr Králové nad Labem
„S Vaší kanceláří jsem byla velmi spokojená. Paní makléřka Sirovátková je velice ochotná, rozumná a citlivá. Takový přístup je velmi vzácný a já si toho velice cením. Myslím, že u ní je slušnost na prvním místě. Díky za služby.
Drahomíra Wohlhöfnerová Praha 9
„Makléřka byla milá, komunikativní a odborně znalá. Vydání inzerátu na Vašich stránkách bylo rychlé a inzerát byl přehledný. V průběhu nabídky/poptávky nám byli podávány informace. Následný prodej byl dobře nastaven, právnicky zajištěn. Děkujeme paní Holečkové za kvalitní služby - 1*.“
Jiří Šafránek Trutnov
„S prací Vaší kanceláře jsem byl spokojen. Přístup paní Sirovátkové byl velmi vstřícný a příjemný.
Miroslav a Věra Goldovi Úpice
„Jednání s paní Sirovátkovou probíhala od počátku na profesionální úrovni. Vždy s úsměvem. Byli jsme natolik spokojeni, že nevíme, co by se dalo v její práci ještě zlepšit. Velice děkujeme.
Libuše Jarkovská Svoboda nad Úpou
„S prací zaměstnanců Triga reality, kteří zajišťovali koupi mého bytu jsem byla velmi spokojena. Chtěla bych především vyzdvihnout profesionální práci paní Ivany Sirovátkové a poděkovat jí za její ochotu, vstřícnost a slušné jednání.
Jaroslav Ježek Dvůr Králové nad Labem
„Profesionalita, vstřícnost a ještě s úsměvem. Jako klient jsem se službami kanceláře, zejména paní Sirovátkové, nadmíru spokojen. Doporučuji Vaše služby svému okolí.
Jan Veverka Dolní Branná
„Byl jsem se vším spokojen.
Blanka Morávková, Miluše Pazdiorová Trutnov
„Vážení, s paní Sirovátkovou, která zajišťovala prodej naši nemovitosti, jsem byla velice spokojená: profesionální přístup, vstřícnost a rychlost prodeje. V budoucnu Vaše služby určitě využiji a doporučím je známým.
Pavel a Vladimíra Kuchařovi Náchod
„Paní Holečková měla naši realitu (chatičku) v patronaci více než tři roky. Komunikace probíhala bez problémů, po e-mailu, telefonicky. Nevzdala to, sehnala vhodné kupce. Jsme spokojeni s prodejní cenou. Děkujeme za výbornou spolupráci a za prodej nemovitosti.“
Lenka Jägerová Vlčkovice v Podkrkonoší
„Naprostá spokojenost - vše rychlé, srozumitelně vysvětleno, spolehlivé. Makléřka paní Sirovátková se přizpůsobila mé časové indispozici, dokonale mi radila a provedla mě celou koupí, přepisem nemovitosti na moji osobu. Vřele doporučuji všem.“
Pavla Kalousková Úpice
„Kancelář zastupovala pí Monika Holečková. Její přístup hodnotíme jako vysoce profesionální. Vždy byla věcná, dochvilná. Pro tuto práci se hodí. S průběhem koupi a službami RK jsme nanejvýš spokojeni. Děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.“
Dagmar Charvátová Hradec Králové
„Chtěli bychom velmi poděkovat paní Ivaně Sirovátkové za pomoc při prodeji našeho domu. S přístupem a vyřízením všech formalit okolo prodeje jsme byli velmi spokojeni.“
Ludmila a Milan Bönischovi Úpice
„Prodej naší zahrady zprostředkovala paní Sirovátková, která v krátké době sehnala kupce, kterého jsme prostřednictvím inzerce dlouhé měsíce sháněli. Prodej provázely různé administrativní problémy, které paní Sirovátková zvládla v nejkratších možných termínech odstranit, takže bylo možno prodej naší zahrádky uskutečnit dne 9.10.2015. Práci paní Sirovátkové hodnotíme jako vysoce profesionální.“
Aleš JON Horní Maršov
„Naprostá spokojenost při koupi bytu. Vaši kancelář zastupovala paní Sirovátková. Ještě jednou děkuji.
MUDr. Tereza Igazová Karlovy Vary
„S přístupem paní makléřky Moniky Holečkové jsem byla spokojena, ač jsme se osobně nesetkaly. I na dálku výborná komunikace, na moji žádost např. upraveno znění inzerce apod.
Milan Buček Dvůr Králové nad Labem
„Děkuji celému týmu za ochotu a profesionální přístup při koupi bytu, především pak chci poděkovat makléřce paní Ivaně Sirovátkové. Byl jsem celkově se službami Vaši realitní kanceláře velmi spokojen.
Ludmila Jahelková Dvůr Králové nad Labem
„Děkuji celému kolektivu Triga reality s.r.o.. Jsem velmi spokojena s Vašimi službami. Váš přístup je velmi profesionální. Zejména bych chtěla poděkovat paní Sirovátkové, která mně vše trpělivě vysvětlila, když mně nebylo něco jasné. Budu tuto kancelář všem doporučovat. Ještě jednou Vám velmi děkuji.
Mgr. Martin Tér Náchod
„Nemám nejmenších výhrad k práci realitní kanceláře a především k práci makléřky Moniky Holečkové. Příjemné a proklientské vystupování, dodržování termínů, přesnost a dochvilnost jsou atributy, se kterými jsem se mohl u našeho obchodu setkat. Obecně jsem byl s realitní kanceláří a makléřkou velmi spokojen.
Jan Veverka Harrachov
„S prací realitní kanceláře i makléřky paní Sirovátkové jsem byl spokojen. Vše, co jsme si domluvili, bylo dodrženo v domluvených termínech. Nemám nic, co bych mohl vytknout.
Martin Lár Dvůr Králové nad Labem
„Paní Sirovátková prodala můj byt za cenu, kterou jsem požadoval, takže s jejími službami jsem spokojen. Oceňuji ochotné a slušné jednání. “
Jaroslav Kňourek Jaroměř
„Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali paní Benešové za komplexní službu, která nám byla poskytnuta v minulosti s prodejem bytu v Jaroměři, J. Šímy 777. Přístup paní Benešové byl profesionální a nevím, co by bylo možné ještě v její práci zlepšit. “
Michal Plecháček Jaroměř
„Vážená paní Benešová, s cca měsíčním odstupem si Vám dovoluji poděkovat za realizaci nákupu bytu v Josefově. Vše proběhlo rychle a hladce a s bytem jsem velice spokojen. Dnes jsem vracel klíče od bytu pronajatého v Hradci Králové na Štefánikově ulici, paní majitelce. Vzhledem k tomu, že zvažuje prodej, jsem ji doporučil Vaši realitku a předal kontakty na Vás, neboť se mi Triga reality osvědčila. Prosím Vás, v případě, že si Vás k prodeji vybere a prodej se uskuteční, vzpomeňte si na mne s nabízenou odměnou za zprostředkování klienta. S přáním mnoha úspěchů, Michal Plecháček. “
Jana Dušková Skalice
„Práce makléřky paní Holečkové výborná, příjemné vystupování, ochotná vše vysvětlit, jen mne mrzel začátek, že jsem nevěděla o tom, kdy do mého rodného domku zavítají, ale to nebyla jen její chyba, ale spíše mých sourozenců, kteří mně ten domek nechtěli nechat a chtěli ho prodat. My jsme se s paní Holečkovou domluvily, aby dávala zprávy i mně a pak bylo vše v naprostém pořádku. Takových lidí, jako je paní Holečková, by mělo být více, proto ji moc chválím. S pozdravem a ať se Vám stále daří.“
Jaroslava Prokšová Újezd u Hradce Králové
„Chtěla bych poděkovat paní Monice Holečkové a týmu Triga reality za rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti. Zařídila všechny potřebné věci, takže jsme se nemuseli o nic starat. Prostě dvěstěprocentní profesionální přístup. Děkuji za Vaše služby. DOPORUČUJEME !!!
Jiří Knapek, Simona Jáklová Dvůr Králové nad Labem
„Děkujeme moc paní makléřce Ivaně Sirovátkové za zprostředkování koupě bytu. Rychlé jednání a spolehlivost. Tuto kancelář vřele doporučujeme.
Petra Kyšková Jaroměř
„Chtěla bych moc poděkovat paní Benešové za její přístup k nám, jako ke kupujícím. Jste super a jak to říkal náš finanční poradce, pan Pácha, jste stejní jako on. Děláte i věci, které nemusíte, jen abyste ochránili lidi před "napálením se", za což jsem v dnešní době nesmírně vděčná!! Všude Vás budu chválit, doporučovat, jste prostě SUPER!! Děkuji.
Josef Matějíček Moravská Třebová
„Při koupi nemovitosti jsem spolupracoval s paní Holečkovou. Ke spolupráci s realitní kanceláří jsem přistupoval s obavami, ale díky paní Holečkové jsem byl mile překvapen. Jednala rychle, přesně a se zájmem !! Takové nasazení jsem do koupě vkládal sám a proto mě potěšilo, že někdo moji snahu opětuje (banka bohužel v tomto pohledu propadla).
Jan Marel Miletín
„Hodnocení:  doporučuji ! Přes realitní kancelář TRIGA jsem řešil celkem 3 obchody (2x prodej, 1x nákup nemovitosti). Jednání všech pracovníků bylo rychlé, profesionální, příprava všech dokumentů kompletní a přehledná i pro člověka neznalého úředních postupů. Cenové relace prodejů i nákupu byly odpovídající obvyklým cenám, inzerce a způsob veřejné prezentace prodeje, zaměřený především na regionální tisk, dobře vyhovoval potřebám obchodu s nemovitostmi v místních podmínkách.
Ing. Jiří Černý Jaroměř - Josefov
„Maximální spokojenost, seriózní a rychlé jednání, zejména paní Holečkové, která tento prodej realizovala. Mile překvapil i dárek, který jsme si mohli vybrat. Mohu Vás jen doporučit.
Miluše Kábrtová Jaroměř
„Chtěla bych poděkovat paní Monice Holečkové a týmu Triga reality za rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti. Vše zařídila, o nic jsme se nemuseli starat, prostě pohoda. Díky moc.
Hana Bürgerová Maršov u Úpice
„Jsem velice spokojená se službou makléřky paní Sirovátkové, která mi velice důkladně vše vysvětlila a zajistila veškeré doklady. Za vše děkuji.
Helena Dvořáková Pardubice
„S prací realitní kanceláře TRIGA reality jsem byla velice spokojená, především s přístupem makléřky paní Holečkové. Za její profesionální a vstřícný přístup ji děkuji.
Marcela Bártová Náchod
„Maximální spokojenost - doporučujeme !!!. Profesionální přístup, vstřícnost, ochota od začátku až do konce. Děkujeme za Vaše služby.
Iveta Marková Dvůr Králové n. L.
„Dobrý den, měla jsem zájem o byt ve Dvoře Králové n. L. a Vaše makléřka paní Sirovátková mi byt ukázala a odpověděla na veškeré dotazy. Já jsem byla s paní Sirovátkovou velmi spokojená. Pár přátel, kteří se s ní setkali, o ní mluvili jen velmi dobře a byli také spokojeni. Paní Sirovátková je moc milá a příjemná.
Jaroslav Horák Holohlavy
„S Vaší kanceláří jsme měli co do činění poprvé a to během minulých dvou týdnů a vše proběhlo veskrze pozitivně. Řekl bych, že to nemělo žádnou chybičku, která by se dala vylepšit. Paní makléřka Kateřina Benešová má velmi příjemné vystupování, na vše důležité nás několikrát upozornila a udělila několik dobrých rad ze svých zkušeností. Až budeme shánět realitní služby, určitě se na Vás, konkrétně na paní Benešovou, obrátíme.
Naďa Holečková Jaroměř
„S prací Vaší realitní kanceláře jsem byla velice spokojena. Ochota všech pracovníků, se kterými jsem přišla do styku, byla skvělá. Dohodnuté termíny byly vždy dodrženy. Všechny písemnosti byly včas doručeny. Je dobře, že i v dnešní hektické a uspěchané době se setkáváme s kolektivem mladých lidí, kteří jsou spolehliví a záleží jim na dobrém jménu své společnosti.
Ing. Jiří Černý Jaroměř - Josefov
„Spokojenost z mé strany. Snaha prodat nemovitost byla očividná. Jednání se mnou, coby klientem, velmi dobré. Dva roky domek a zahradu nikdo nechtěl. Díky zveřejnění na internetu, v tisku i na tabulích Trigy se prodej podstatně urychlil. Díky paní Benešové.
Ladislava Šrůtková, Alena Palová Jaroměř / Náchod
„Děkujeme makléřům Triga reality na pobočce v Jaroměři, kdy nám pomohli s prodejem bytu. Snažili se nám co nejdříve najít kupce a snažili se i o dobrý průběh prodeje. Chovali se k nám velice vstřícně a mile při každém setkání. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v další práci.
Daniela Vopršálková Jaroměř
„S prací kanceláře a makléřky paní Benešové jsem byla velmi spokojená. Makléřka splnila všechny body smlouvy, byla vždy vstřícná a její práce je velmi profesionální.
Miluše a Jaroslav Němcovi Jaroměř - Josefov
„Vážená Trigo. Dovoluji si v zastoupení našeho syna Miroslava Němce, který byl při prodeji bytové jednotky v Okružní ulici , Jaroměři - Josefově jako výlučný vlastník Vašim klientem, vyjádřit naprostou celkovou spokojenost s Vaší prací. Přestože kladný přístup při jednání s klienty je u paní Kateřiny Benešové, v případě zástupu paní Holečkové i pana Beneše, všeobecně znám, musíme znovu vyjádřit spokojenost s profesionálním přístupem při všech jednáních. Slušnost, klid, odbornost - znalost, vstřícnost, pomoc - rada, rychlost i spolehlivost není dnes v naší společnosti běžným jevem, dokáží Vaši makléři tímto jednáním navázat dobrý kontakt s klientem, získat jeho důvěru a ušetřit mu mnoho starostí i problémů při prodeji. Tak ještě jednou dík za dobrou spolupráci.
Ing. Irena Müllerová Hradec Králové
„Jsem velmi spokojená s prací realitní kanceláře. Pravidelně jsem dostávala podrobné zprávy o stavu prodeje bytu a zájemcích. Jednání Vaší zástupkyně bylo velice vstřícné a milé. Moc Vám všem děkuji.
Markéta Fejková Jaroměř
„Paní Benešová, děkuji Vaší realitní kanceláři za naprosto profesionální přístup. Ať se daří Vám i celému kolektivu se udržet na špici mezi realitními kancelářemi. Máte palec nahoru !
Milan Kolmistr Vysoká nad Labem
„S činností realitní kanceláře, zastoupené paní Monikou Holečkovou, jsme byli spokojeni. Vždy jsme se setkali s ochotou a milým jednáním. Děkujeme rovněž za doporučení úvěrového specialisty a bezproblémové vyřízení všech záležitostí spojených s převodem nemovitosti. Oceňujeme, že se paní Holečková vždy snažila vyjít nám vstříc s termínem schůzek a přizpůsobit se našim omezeným časovým možnostem. Připomínky nemáme žádné a ještě jednou děkujeme.
Alena Milichovská Velký Osek
„S prací makléřky paní Benešové jsem byla velice spokojena. I když se celá transakce vinou bank velice protáhla, paní Benešová projevila neskonalou trpělivost a vstřícnost. Vydala všechny své síly a schopnosti, abychom se dobraly kýženého cíle. Byla se mnou ve stálém telefonním spojení a snažila se zklidnit napjatou situaci. O každém kroku mě pravidelně a včas informovala. Jsem přesvědčena o tom, že takto by měla vypadat spolupráce s realitní kanceláří k plné spokojenosti každého zákazníka. Ještě jednou dík za účinnou a funkční spolupráci.
Pavel Rousek Starý Ples
„Je mi potěšením Vám touto cestou poděkovat za vstřícné a profesionální jednání, ale i za individuální přístup a odvedenou práci. Díky Vám jsem nemusel k uskutečnění koupi vybrané nemovitosti prakticky nic zařizovat. Vše proběhlo velmi rychle a k mé velké spokojenosti. Rovněž děkuji za hrníček, z kterého si vychutnávám kávu a vždy na Vás vzpomenu. Všem Vám přeji mnoho spokojených klientů.
Milena Kozelská Krnov
„Ráda bych poděkovala paní Sirovátkové za velmi profesionální i citlivý přístup. Myslím, že její zaměstnavatel zná její kvality a je rád, že má ve svém týmu tak prima lidi, jako je ona. Opravdu jsem neočekávala tak rychlý průběh prodeje mé nemovitosti a bez jediného zádrhelu. Přeji paní Sirovátkové  i Vaší firmě jen to dobré, mnoho spokojených klientů a ještě jednou děkuji.
Zdeňka Nedomlelová Trutnov
„Vážení, nemohu jinak, než velice pochválit práci Vaší makléřky paní Sirovátkové a to v přístupu ke klientovi, tak i v kvalitě odvedené práce a hlavně rychlosti a dokonalého vyřízení veškerých dokladů, dokumentů a všeho potřebného k prodeji a přepisu mé nemovitosti. Ušetřila mi mnoho času a proto chci ještě jednou za vše poděkovat a přát ji hodně spokojených klientů a hodně úspěchů v její práci.
Ondřej Bicek, DiS Trutnov
„Chtěl bych tímto vyzdvihnout profesionalitu, vstřícnost a ochotu Vaši zaměstnankyně, paní Sirovátkové, při koupi objektu č.p. 100 ve Starém Rokytníku. Celá akce proběhla v naprostém pořádku, bez jedné chyby a paní Sirovátková na tom měla ten největší díl.
Jan Krátký          Jaroměř
„Hodnocení velmi kladné, naprostá spokojenost.
Mgr. Pavel a Romana Gabrišovi Jaroměř
„Touto cestou bychom chtěli poděkovat a zároveň zhodnotit práci paní Kateřiny Benešové, která byla ochotná, vstřícná a naprosto profesionální při zprostředkování koupě družstevního bytu.
Júlia Fišarová, Jaroslav Hladík Rasošky
S prací Vaší kanceláře jsme byli spokojeni. Naší makléřkou byla paní Benešová, která se o nás postarala příkladně a vše provedla k naší plné spokojenosti. Tudíž nemáme k práci makléře žádné připomínky.
Bc. Karel Výborný Humburky
Jmenuji se Karel Výborný a koupil jsem nemovitost v Jaroměři. Jednalo se o byt 3+1 v ulici Bavlnářská 682. Za Vaši realitní společnost se nám věnovala paní Kateřina Benešová. Z mé strany nemám žádných výtek a se spoluprací s paní Benešovou jsem velice spokojen. Proto bych chtěl touto cestou paní Benešové poděkovat za vstřícnost, ochotu a příjemné vystupování na úrovni. Dělá velmi dobré jméno Vaší Triga reality.
Ladislava Kudrnová Čáslavky
„S prací Vaší realitní kanceláře jsem byla velice spokojena. Měla jsem tu čest spolupracovat pouze s jednou Vaší makléřkou a ta mi velice vyhovovala. Tímto ještě jednou děkuji za trpělivost a ochotu paní Sirovátkové.
Sylvie a Ondřej Černotovi Dvůr Králové nad Labem
„S přístupem makléřky, paní Ivany Sirovátkové, jsme byli velice spokojeni. Od začátku naší spolupráce byla velice příjemná a vstřícná, svou práci odváděla perfektně. Vzhledem k tomu, že máme zkušenosti i s jinou realitní kanceláří, můžeme konstatovat, že služby Vaši realitní kanceláře byly nesrovnatelně lepší a profesionální, a to jak z hlediska přístupu makléřky, tak ve zpracování dokumentů a smluv. Rovněž četnost prohlídek při prodeji naší nemovitosti byla ukázkou dobře odvedené práce. S Vašimi službami jsme byli nad míru spokojeni a Vaši kancelář můžeme ostatním jenom doporučit. Pokud bychom v budoucnu chtěli prodat či koupit nemovitost, jednoznačně bychom se rozhodli pro Vaši kancelář. Děkujeme za skvělou práci.
Michaela Slabá Šonov u Nového Města nad Metují
„Ráda bych poděkovala makléřce Monice Holečkové za profesionální přístup a ochotu. Vždy jsem dostala rychlou odpověď na mé dotazy a nebyl problém se dovolat i ve večerních hodinách. Musím říci, že s takovým přístupem od realitní kanceláře jsem se ještě nesetkala a určitě Vás doporučím svým známým. Také Vám přeji hodně úspěchů, jak v osobním, tak pracovním životě.
Jaroslav Borůvka  Jaroměř
„Od počátku kontaktů s pracovníky RK Triga v Jaroměři, až po předání domu č.p. 24 Sedlec, mohu jen chválit. Včasnost, aktivita, ochota, rychlá a přesná informovanost s profesionálním přístupem, to jsou některé zkušenosti, se kterými jsem se setkával ze strany paní Benešové, pana Beneše a hlavně paní Holečkové. Velice si vážím i služeb, které RK Triga poskytuje, především zajištění všech odborných požadavků (energetický stav objektu, odhady, placení daně z prodeje nemovitosti a další), které činí prodej téměř bezproblémový. Za důležité pro obě strany pokládám také protokolační předání objektu mezi oběma stranami prodeje. Svým známým budu službu Vaší RK doporučovat.
Šárka Nepokojová   Střezetice
„Hodnocení paní Benešové - makléřky TRIGA reality s.r.o. je z naší strany kladné. Byli jsme s její prací více než spokojeni. Vždy a ochotně nám odpověděla na všechny naše dotazy.
Jana Nováková                                                                                                                             Litoměřice
„Velice ráda zhodnotím práci Vaší realitní kanceláře, jelikož jsem byla mile překvapena přístupem pracovníků, hlavně paní Ivy Sirovátkové. Moc mi pomohla i přes velkou vzdálenost, jelikož bydlím v Litoměřicích a řešila jsem problém s prodejem bytu, který jsem zdědila po úmrtí mé maminky. Je mi 70 let a řeším nejen zdravotní problémy své i mého manžela. Vůbec si neumím představit, jak bych to vše zvládla bez mravenčí práce paní Ivy Sirovátkové. Ještě jednou mnohokrát děkuji a kéž by bylo více tak fundovaných a příjemných lidí i na jiných úřadech. Do další práce Vám přeji hodně zdraví.“
Ing. Zdeněk Ponikelský                                                                                             Dvůr Králové nad Labem
„Byli jsme naprosto spokojeni. Paní Sirovátková jedná otevřeně a férově, co se peněz týče důsledně. S důvěrou se opět obrátíme.“
Mgr. Dagmar a Petr Cermanovi                                                                                   Dvůr Králové nad Labem
„Na základě doporučení klienta RK Triga, který hodnotil činnost RK velmi kladně, jsme se rozhodli pověřit RK Triga prodejem rodinného domu. Setkali jsme se s profesionálním a příjemným vystupováním zástupkyně RK Triga, paní Ivany Sirovátkové, která vše řešila k naší plné spokojenosti. RK Triga doporučíme dalším případným klientům.“
Ing. Lucie Erbenová                                                                                                               Ústí nad Labem
„Při prodeji naší nemovitosti nás za realitní kancelář Triga reality s.r.o. zastupovala paní Ivana Sirovátková. S jejími službami jsme byli velice spokojeni. Ocenili jsme zejména její milé a vstřícné jednání, profesionální přístup a okamžité odpovědi při mailové komunikaci. Zároveň jsme velice uvítali možnost zajištění znaleckého posudku a zpracování průkazu energetické náročnosti budovy přes Vaši RK. Ušetřilo nám to mnoho času. Pokud budeme mít možnost, Vaši realitní kancelář velice rádi dále doporučíme. Škoda jen, že nemáte širší pokrytí v rámci ČR - zajištění prohlídek i ve vzdálenějších krajích.“
Martin a Petra Richterovi                                                                                                                   Jaroměř
„Na realitní kancelář Triga reality jsme se obrátili v listopadu 2013 s žádostí o zprostředkování prodeje bytu 1+1 v Jaroměři a s prosbou o vyhledání většího bytu ve stejné lokalitě. Prodej i nákup se podařilo vyřešit naprosto bleskově (zájemci do 1 týdne), což předčilo naše očekávání. Komplikací nebylo málo, navíc nový byt bylo třeba kompletně zrekonstruovat ještě před opuštěním původního. Makléřka, paní Kateřina Benešová, nám byla vždy "přítelem na telefonu". Zařídila vše potřebné za nás, byla vždy usměvavá a velmi ochotná. Nabyli jsme dojmu, že snad pracuje pouze pro nás. Služby realitní kanceláře Triga reality, jmenovitě paní Benešové, všem vřele doporučujeme.“
Jana Landová                                                                                                                                   Smiřice
„Paní Benešová byla velice ochotná, trpělivá, vstřícná. Doporučila bych ji svým známým.“
Manželé Martínkovi                                                                                                                          Jaroměř
„Děkujeme za vstřícný a profesionální přístup při nákupu nemovitosti.“
Jaroslav Kolín Jaroměř
„Byl jsem mile překvapen ochotou a odborností paní Holečkové, přes kterou se prodal dům v Černilově. Ještě jednou děkuji a přeji hezké vánoce a dobrý rok 2014.“
Karel Schejbal Velká Jesenice
„Vážení, dovolte, abych Vám poděkoval za uskutečnění prodeje pozemku ve Velké Jesenici. A to přímo paní Holečkové za vstřícný přístup a velmi dobré jednání. Přeji jí i Vám všem úspěchy v dalším podnikání. Všude mohu jen chválit Vaši činnost.“
Martin Votroubek Černilov
„Monika Holečková - tato makléřka splnila naše představy o tom, co má správný makléř mít (alespoň podle našich představ). Příjemné vystupování, profesionální přístup, ochota a vstřícnost při jednáních, znalost konkrétní situace... Celkové hodnocení - velká spokojenost.“
Irena Panáčková Jaroměř
„Paní Benešová je příjemná, spolehlivá, dochvilná, 100%-ní. Myslím, že Vás oslovím při prodeji zahrady. Přeji krásné svátky - ve zdraví a další úspěchy v práci.“
Dagmar Pavlíková Dvůr Králové nad Labem
„Byla jsem velmi spokojená se vstřícným a seriózním jednáním.“
Petr Burdych Rohenice
„Přes Vaši realitní kancelář jsem realizoval koupi rodinného domu v Rohenicích. S přístupem makléřky Moniky Holečkové jsem byl velice spokojen ve všech směrech. Po celou dobu jsme byli v kontaktu, pokud bylo potřeba sešli jsme se, nebo si zavolali a vždy jsem měl jistotu, že vše probíhá, jak má. Ještě jednou moc děkuji paní Holečkové a celému týmu Triga reality.“
Pavlína Dostálová Jaroměř
„Prodávala jsem byt v Josefově. S prací paní Benešové, kterou jsem oslovila, jsem byla velice spokojena. Vše proběhlo v pořádku a bez komplikací. Paní Benešová je příjemná a vstřícná.“
Manželé Kittnarovi Debrné
„Se službami Vaší realitní kanceláře a s prací makléřky Ivany Sirovátkové jsme velice spokojeni. Vše proběhlo k naší spokojenosti. Děkujeme. “
Hana Buzová, Václav Kocum Úpice
„Byli jsme maximálně spokojeni. Děkujeme.
Marie Nývltová Batňovice
„Vážení, s prací Vaší kanceláře jsme byli velice spokojeni. Příjemný a profesionální přístup paní Sirovátkové nás velice potěšil. Přejeme Vám více takových zaměstnanců. Děkujeme za Vaše služby.
Jaroslava Vrtišková Praha 1
„Vážení! Spolupráce paní Kateřiny Benešové při komplikovaném prodeji bytu po otci Jaroslavu Koškovi, Zavadilka 788, Jaroměř byla úžasná!!! Bez ní bych to já nezvládla. Vždy milá, ochotná, všechno řešila bez stresu a s přehledem. Reagovala vždy na mé podněty a je to prostě člověk na svém místě! Zdravím a přeji jí a Vám všem hodně úspěchů ve Vašem podnikání!
Milena Vacková Jaroměř
S prací makléřky, paní Benešové, jsem byla velice spokojena.
Lenka a Pavel Šlechtovi Jaroměř
„Děkujeme Vaší makléřce, paní Monice Holečkové, za bezproblémový průběh celého obchodu, byli jsme velice spokojeni. Veškerá komunikace probíhala profesionálně, dohodnuté termíny byly dodrženy. Byli jsme podrobně informováni o každém dalším kroku při nákupu nemovitosti. Příští rok bychom chtěli začít stavět rodinný dům a až bude hotovo, budeme pravděpodobně prodávat náš byt. V takovém případě se na paní Holečkovou a Vaši realitní kancelář Triga rádi obrátíme. Spolupráci s Triga reality budeme doporučovat !“
Věra a Zbyněk Rolfovi Praha 8
„Děkujeme realitní kanceláři Triga, paní Sirovátkové a paní Benešové za srozumitelné, věcné, ochotné a příjemné jednání při prodeji našeho bytu ve Dvoře Králové nad Labem. Byli jsme velice spokojeni.“
Libuše Samšeňáková Náchod
„Vážení, děkuji Vám v prvé řadě já i moje dcerka Plháková Renáta, za vzornou, spolehlivou a milou spolupráci s Vaší makléřkou paní Holečkovou Monikou. Pokud takových vstřícných lidiček bude v naší republice více, můžeme klidně usínat. Přeji paní Holečkové hodně úspěchů v její práci i celé Vaší kanceláři. Pokud budu mít možnost, budu Vás ráda doporučovat dalším klientům.“
Stanislava Křivanová Jaroměř
„Hodnocení paní Benešové na 100% úrovni a do budoucna doporučím všem. Ochota, vstřícnost, laskavost - prostě bezva. Děkuji za zprostředkování koupě bytu.
Jan Hlavnička Jaroměř
Se službami Triga reality, konkrétně paní Benešovou, jsem byl plně spokojen. Budu doporučovat. Děkuji.
Věra Šourková Jaroměř
„Dovolte mi, abych vyjádřila touto cestou všestrannou spokojenost s prací Vaší kanceláře Triga reality s.r.o. při nákupu družstevního bytu 3+1 na adrese Bořkova 781 - Jaroměř. Ke koupi bytu jsem se po různých informacích z televize, denního tisku, známych i příbuzných rozhodovala s určitými obavami, vzhledem k tomu, že situace na našem trhu s byty nebyla vždy dobře hodnocena (uváděny spousty příkladů neférového - nestandardního jednání pří prodejích a nákupech). Po prvním setkání - jednání s Vaší makléřkou, paní Kateřinou Benešovou, obavy prakticky zmizely. S profesionálním přístupem této sympatické paní k mé osobě, která se nevyzná v tomto oboru, jsem byla vždy 100% spokojena. Její jednání - t.j. klid, slušnost, vstřícnost, znalost v oboru, trpělivost a rychlé řešení případných problémů i otázek ještě jednou velice oceňuji a za vše děkuji.
Manželé Kopišťovi Dvůr Králové nad Labem
S přístupem paní makléřky Ivany Sirovátkové jsme byli velmi spokojeni. Vycházela nám vstříc, nebyl problém nám poradit, dojít s nami do bytu ještě jednou, když jsme si nebyli jisti rozměry. Paní makléřce moc děkujeme.
Petra Hebelková    Vysoké nad Labem
V posledním roce jsem měla možnost seznámit se s prací dalších čtyř realitních společností - 1 velká + 3 malé. Vaši kancelář, v porovnání s ostatními čtyřmi, jednoznačně řadím na 1. místo. Váš postup je naprosto profesionální, nabízené doprovodné služby jsou nadstandardní. S paní Holečkovou jsem plně spokojena, vše bylo jasné, dohodnuté body byly splněny. Pokud budu potřebovat služby realitní kanceláře, obrátím se nejprve na Vás. Stejně tak s klidným svědomím doporučím Vaši realitní kancelář dál.
Zdeňka Dosedělová Jaroměř
Paní Monice Holečkové děkuji za ochotu. V dnešní době se to málo vidí.
Renata Hrdličková Jaroměř
S Vaší kanceláří jsem byla velmi spokojená. S paní Benešovou taky. Je moc milá, ochotná. Nikdy mne neodmítla, vše mi dobře vysvětlila a poradila a vím, že mne neodmítne a ráda mi poradí, i když už budu bydlet. Paní Kolínskou znám jen po telefonu, ale vždy, když je nějaký problém, tak mi zavolá a taky vše se mnou probere a vyřeší. Vaši realitní kancelář budu vždy jen chválit. Děkuji Vám za vše.
Vladimír Feyfar Trutnov
Na moje přání makléřka, paní Ivana Sirovátková, souhlasila s požadavky na uložení peněz, které bylo velmi náročné a vše dovedla ke zdárnému konci. Se službami realitní kanceláře TRIGA jsem velmi spokojen. Práci hodnotím na výbornou.
Martin Leeder Náchod
Nesčíselněkrát jsme se obraceli na paní Moniku Holečkovou (Váš specialista na Náchodsko atd.) ve věci koupi pozemku. Vždy ochotně, v kteroukoliv dobu, obratem nám vyhověla a nakonec, za její pomoci na profesionální úrovni, jsme provedli koupi pozemku. V neposlední řadě oceňujeme i rychlé jednání s úřady. Paní Holečkové tímto ještě děkujeme a Vám, jako firmě, přejeme jen samé takové příjemné a profesionální makléry.
Jiřina Jiroušková Dvůr Králové nad Labem
Vaši práci v realitní kanceláři TRIGA hodnotím za velmi dobrou, vše bylo vyřízeno rychle, přehledně, spolehlivě, nemám jedinou námitku. Profesionální přístup. Přeji Vám další spokojené zákazníky.
Manželé Svatoňovi Nové Město nad Metují
Poděkování paní Monice Holečkové za její profesionální práci při realizaci prodeje bytu v Novém Městě n. Met. - Malecí č.p. 852. Byli jsme velmi spokojeni. Prodej probíhal ve velmi přátelské atmosféře. Vaši společnost můžeme kdykoliv doporučit.
RNDr. Václav Štuller Smiřice
Ochota, vstřícnost, naprosto profesionální přístup paní Ivany Sirovátkové i celé kanceláře.
Dana Postupová Dvůr Králové nad Labem
Chci poděkovat za vzorné a spolehlivé služby odvedené při prodeji bytu po rodičích. Spolehlivost, vstřícnost, vysoká odbornost jsou samozřejmostí. V případě složitějších případů firma konzultuje s právníky, aby nedošlo k pochybení. Zajistí maximální spokojenost prodávajícího i kupujícího. Děkuji.
Alena Hlavatá Dvůr Králové nad Labem
Se službami Triga reality, hlavně s makléřkou Ivanou Sirovátkovou , jsem byla velice spokojená. Vaši realitní kancelář budu velice ráda doporučovat známým a přátelům.
Věra Svobodová Jaroměř
S přístupem a spoluprací s paní Benešovou jsme byli velmi spokojeni.
Daniel Štěpánek

Dvůr Králové nad Labem

Byl jsem naprosto spokojen. Výborné služby, komunikace, ochota, není co vytknout. Moc děkuji za profesionální služby a příště se určitě opět obrátím na Vás.
Libuše Rudolfová Malé Svatoňovice
Touto cestou bych chtěla poděkovat makléřce paní Ivaně Sirovátkové za její kladný přístup k našemu prodeji bytu v Trutnově. Vždy při jednání byla velice milá a o všem, co nám nebylo jasné, nás s přehledem, ochotně informovala a to jak telefonicky tak i emailem. Moc ji za vše děkuji a zdravím i za celou rodinu.
Miloš Cvrček Ústí nad Orlicí
S prací Vaší realitky jsem byl spokojen a také s přístupem paní Holečkové ke vzniklým problémům, které vznikly při prodeji bytu. Zvláště oceňuji poctivost při jednání.
František Drašnar    Dolní Radechová

„Paní Holečková O.K. Společnost TRIGA s.r.o. se jeví jako velmi šikovná.“

Miroslav Morávek Lomnice nad Popelkou
„Vaše služby jsou dobré. S přístupem makléřky paní Holečkové jsem spokojen. Vynaložili jste úsilí k prodeji našeho pozemku a vážím si Vaší práce.“
Monika Horčičková Brod
„S prací Vaší realitní kanceláře jsem velice spokojena. Jak se získáváním klientů ke koupi, tak i s propagací v tisku atd. Velice bych chtěla poděkovat paní Sirovátkové, která se ze všech sil snažila prodat naši nemovitost,i když to neměla zrovna lehké a nakonec se jí to její usilovnou snahou a prací podařilo. Je s ní velmi dobrá komunikace i domluva a já jsem s ní velice spokojena. Spokojenost byla i o informacích co se týče klientů, kteří měli zájem , které jste kontaktovali atd. Opravdu velice kvalitní a dobrá práce. Když bych měla doporučit nějakou realitní kancelář, rozhodně by to byla Triga reality, která nemá konkurenci (beru ze své zkušenosti u jiných kanceláří).Určitě všichni makléři ve Vaší realitní kanceláři jsou hodní, ochotní a milí lidé a dokážou poradit v každé situaci. Děkuji všem za Vaši práci, ale hlavně paní Sirovátkové. “
Eva Kosová Jaroměř
„S prací RK Triga jsme byli spokojeni. Jednání paní Benešové bylo velmi solidní a profesionální. Po zkušenostech s ostatními RK, se kterými jsme při hledání vhodného bytu přišli do styku, nelze RK Triga nic vytknout. Rozhodně budeme Vaši realitní kancelář doporučovat. “
Manželé Povalilovi Jaroměř
„Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář jsme byt prodávali a zároveň i kupovali. Touto cestou bychom rádi poděkovali paní Benešové, s jejímž profesionálním, ale zároveň příjemným a vstřícným vystupováním jsme byli velmi spokojeni a určitě Vaši RK rádi doporučíme dál.“
Manželé Horákovi Hostinné
„Rádi bychom Vám poděkovali touto cestou za příkladnou práci makléřky paní Sirovátkové. Od začátku naší spolupráce jednala vždy velice příjemně a zodpovědně. Se službami, které Vaše kancelář poskytuje jsme byli velice spokojeni. Jsme moc rádi, že se naše nemovitost prodala za cenu, kterou jsme si stanovili a pokud bychom někdy potřebovali služby realit, obrátíme se na Vaši kancelář.“
Dana Kmínková Dvůr Králové n. L.
„S odvedenou prací realitní makléřky, paní Ivany Sirovátkové, a s jejím přístupem k nám, ke klientům, jsem byla velice spokojena. Je spolehlivá, vstřícná, ochotná. Komunikace mezi námi perfektně fungovala, po celou dobu prodeje jsem byla průběžně informována, jak se situace vyvíjí. Eventuelně i v budoucnu, pokud bude třeba, ráda využiji jejich (Vašich) služeb a samozřejmě ji i Vaši realitní kancelář vřele doporučím příbuzným i známým. S výše uvedeným názorem se ztotožňují i sestra, paní Alena Brunnerová, a maminka, paní Jiřina Hofmannová, kterých se prodej naší nemovitosti v Jaroměři také týkal. Děkujeme také za dárek dle os. výběru - krásné nádobí. Z našeho pohledu opravdu není nic, co by se dalo vylepšit nebo vytknout. Realitní kanceláři Triga přejeme úspěšnou práci v dalších letech a mnoho spokojených klientů.“
Jitka Štrossová Jaroměř
„Velmi oceňuji práci Vaší kanceláře Triga reality v souvislosti s prodejem mého bytu. Paní Kateřina Benešová odvedla bezvadnou práci. Její přístup k celému případu a ke mně samotné byl naprosto jedinečný a jsem ji za všechno velmi vděčná.“
Ing. Hana Kubíková Jaroměř
„Vážená paní Benešová, již dlouho jsem se nesetkala s takto precizně odvedenou prací jako ve Vašem podání. Výborný marketing. Gratuluji Vám a zároveň moc děkuji. Přeji Vám hodně úspěchu!“
Markéta Fialová Trutnov
„Byla jsem velmi spokojena s realitní makléřkou paní Sirovátkovou. Děkuji za její osobní a aktivní přístup, díky kterému jsem s prodejem nemovitosti neměla žádné starosti. Vše měla dokonale připraveno a vše proběhlo k mé spokojenosti.“
Květoslava Králová Jaroměř
„Ráda bych touto cestou poděkovala především Vaší makléřce paní Benešové. S její pomocí došlo k realizaci prodeje bytu mojí maminky Květoslavy Králové a zároveň k nákupu bytu jiného. Paní Benešová nám ve všem vyšla maximálně vstříc, byla naprosto spolehlivá, dochvilná, okamžitě reagovala na každý email, sms. A to vše zvládala s úsměvem a chápavým přístupem. Oceňujeme také její profesionalitu a příjemné vystupování. Chtěla bych jí touto cestou ještě jednou upřímně poděkovat.“ Soukalová - dcera.
Blanka Havlová Malé Svatoňovice
„S prací paní Ivany Sirovátkové jsem byla vždy spokojená. Přijela milá a včas na sjednané místo ve Rtyni v Podkrkonoší. Prodej trval 2 roky, ale taková je doba. Když se přihlásil vhodný zájemce, vše už probíhalo rychle a perfektně připravené. Myslím, že ke spokojenosti obou stran. Dík za Vaši práci.“
Ivana Pozdílková Jasenná
„S prací Vaší kanceláře vyjadřuji spokojenost.“
Jiří Bajer Jaroměř
„Se službami Vaší realitní kanceláře jsem byl velmi spokojen. Paní Benešová byla velice ochotná, vždy ráda poradila a pomohla, za což velmi děkuji.“
Iva Papežová Jaroměř
„Při prodeji bytu jsem byla velice spokojená a jsem velice ráda, že jsem si vybrala Vaši realitní kancelář. Vybrala jsem si a oslovila paní Benešovou na doporučení kamarádky a byla jsem mile překvapena s jejím laskavým přístupem. Ochotná, milá a vždy poradila. Určitě budu doporučovat. Její práce by měla být příkladem ostatním.”
Ladislav Stránský Babí
„Vážená realitní kanceláři Triga reality. V porovnání s jinými realitkami, se kterými jsem měl možnost se kontaktovat při shánění nemovitosti, je Váš přístup k zákazníkovi na vysoké úrovni. Informace o objektu jsou vyčerpávající, nemlžící a nic nezatajující. Služby, které poskytujete s nabídkou, prodejem a převodem jsou komplexní a směřují k uspokojení zákazníka. Jednání paní makléřky Ivany Sirovátkové je vstřícné, zasvěcené do problematiky, věcné a ve svém výsledku milé a nepodbízivé.Celkově jsem s rychlostí, informovaností kupujícího ve fázích jednání a přístupem jenž budí důvěru navýsost spokojen. S pozdravem Vám a paní makléřce I. Sirovátkové. Děkuji.”
Milan Špryňar Smiřice
„Dobrý den, v průběhu měsíce dubna 2012 jsme prostřednictvím Vaší realitní kanceláře kupovali byt v Jaroměři. Celkový postup RK nám vyhovoval a nejvíce si cením osobního přístupu Vaší makléřky paní Benešové, která se nám velmi věnovala (např. schůzky v odpoledních hodinách dle našich požadavků). Pokud budeme mít možnost, tak Vaši RK rozhodně doporučíme, protože jsme spokojeni na 100%. Špryňarovi.“
Ludmila Klejšmídová Jaroměř
„Děkuji paní Benešové za výbornou spolupráci při prodeji bytu. Tak slušné jednání se zřídka vidí.“
Jaroslav Cibulka Horní Malá Úpa
„Vaši kancelář Triga reality lze hodnotit jako velmi dobrou, jelikož mám zkušenost i s jinými kancelářemi realit, které především zajímá finanční odměna, ale služby pro klienta jsou minimální a zdlouhavé. Proto bych Vám chtěl poděkovat za odvedené služby. Rád bych také vyzvedl Vaši makléřku Ivanu Sirovátkovou, která mimo jiné je příjemná, laskavá a své činnosti rozumí, vůči nám se věnovala naplno, protože koupě a veškeré náležitosti okolo tohoto proběhly rychle, svědomitě a myslím i po právní stránce, že je vše v pořádku. Velmi si vážím práce Vaši makléřky Ivany Sirovátkové, pro Vaši kancelář je určitě přínosem. Vaši kancelář lze doporučit každému zájemci o zprostředkování koupě nebo prodeje, jelikož jste na velmi dobré úrovni a za to Vaši kanceláři a makléřce Ivaně Sirovátkové skládáme srdečné díky.“ Manželé Cibulkovi
Hana Hausdorfová Náchod
„Ráda plním Vaše přání - zhodnotit práci Triga reality při prodeji mého družstevního bytu, protože práci i jednání pana Žíly i paní Holečkové mohu jen pochválit. Lituji, že mě jako starou a v prodeji realit zcela nezkušenou ženskou oslovili až jako druhá kancelář. Paní Holečková, která se prodeje ujala a dovedla ho až do konce , pracovala soustavně a pečlivě. Byla jsem členkou SBD Náchod od r. 1967 a celý vývoj i dnešní "péči" ze strany vedení o náchodské družstevní domy na základě dokladů si troufám posoudit. Proto podmínky pro prodej družstevního bytu v této době a na daném místě byly hodně obtížné. Paní Holečková projevila velkou trpělivost a vytrvalost při dokončení jednání s SBD. Za její vstřícnost a laskavost jí velice děkuji. A Trize reality, jejíž práci mohu každému vřele doporučit, přeji i v budoucnu dobrou práci i zákazníky.“
Eva Hušková Neznášov
„Strašně moc děkujeme za zprostředkování bytu , za vstřícný a obětavý přístup paní Benešové. Jsme velmi spokojeni s příjemným vystupováním a jednáním Vaší pracovnice. Byli jsme mile překvapeni v jak krátkém čase nám paní Benešová vyřídila všechny náležitosti s koupí bytu. Přejeme Vám další spokojené zákazníky.“
Božena Reháková Vítězná - Huntířov
„S prací Vaší makléřky Ivany Sirovátkové jsem byla spokojená. Ocenila jsem její profesionalitu, její milý a vstřícný přístup ke všem záležitostem okolo prodeje. Děkuji paní I. Sirovátkové za všechnu práci, kterou nám poskytla.“
Zdeněk Vojtěch Jaroměř
„Bez nejmenších výhrad. Nemám žádných námitek. Profesionální přístup.“
Romana Kuglerová Jaroměř
„Jediné co můžu napsat je SUPER, SUPER, SUPER. Nemám jedinou námitku na práci paní Benešové. Byla velmi milá a vše potřebné v rychlosti a profesionálně vyřídila. Nemohli jsme si přát lepší makléřku. Všude budu Vaši kancelář chválit. Mnohokrát děkuji za spolupráci a za perfektní služby. Přeji celému Vašemu týmu krásné a klidné prožití vánočních svátků a mnoho pracovních úspěchů i v dalším roce.“
Dita Kumprechtová Nové Město nad Metují
„Se službami Vaší realitní kanceláře jsme byli velice spokojeni i s přístupem makléře p. Žíly. Moc děkujeme za pomoc při zprostředkování prodeje našeho bytu. Přejeme všem krásné vánoce a klidné vánoční svátky a spoustu spokojených klientů i v novém roce.“
Alena Pixová Rasošky
„Přístup Vaší realitky byl profesionální a ve všech detailech dotažený. Panu Žílovi, se kterým jsem řešila nákup nemovitosti, děkuji za ochotu vysvětlovat, trpělivost a příjemné vystupování. Důležitost pro mne byla informovanost a pocit jistoty. Pokud budu mít příležitost, velmi ráda Trigu doporučím svým známým. Děkuji !“
Hana Sedláčková Doubravice u České Skalice
„ Spolupráci s pracovníky z realitní kanceláře Triga považuji za velmi dobrou. Předvedení bytu a hlavně příprava dokumentů byla výborná. Při problémech s převodem plynu a elektriky mi paní Kolínská také velmi pomohla.“
Iveta Sedláčková Jaroměř
Hodnocení pro paní Benešovou: „S jednáním a přístupem jsem byla velice spokojena. Vaše pracovnice byla velice snaživá a ochotná k jednání. Pouze mě mrzelo, že s majitelkou nedokázala prosadit slevu (v nemovitosti jsou okna v havarijním stavu a klíč ke garáži, která byla součástí koupě, se musel odvrtat, takže jsem poté zjistila, že do ní zatéká).”
Miloš a Eva Janků Dvůr Králové nad Labem
Při prodeji naší nemovitosti jsme využili služeb Vaší realitní kanceláře TRIGA. S prací makléřky pí. Sirovátkové jsme velice spokojeni. Její profesionální přístup, ochota a nevtíravost nás velice překvapila. Myslíme, že to je člověk na pravém místě. Přeji Vám více takto schopných makléřů jako je pí. Sirovátková.
Monika Hubková Náchod
„Se službami Triga reality a makléřem panem Žílou jsem byla spokojena. Byl komunikativní, všechny dohody a změny prohlídek vždy ochotně zajišťoval. Vždy byl včasný a přesný na dodržování času a odpovídal na všechny dotazy. Převod zajistil perfektně.“
Pavla Haukeová Dvůr Králové nad Labem
„Spokojenost, příjemné jednání, vše řádně vysvětleno, rychlé jednání (první makléř, který se ozval po vložení inzerátu na internet). Uvažuji do budoucna o využití Vašich služeb. Vyhovuje mi, že vše potřebné k prodeji zajistí Vaše realitní kancelář (odhad, jednání s úřady atd.). I cena za zprostředkování. Makléřka paní Sirovátková - hodnocení na výbornou - flexibilní, slušné chování.“
Václav Nosek Dvůr Králové nad Labem
„S prací paní Sirovátkové jsme byli spokojeni. Po dobu naší spolupráce jsme byli průběžně podrobně informováni o všech krocích ohledně prodeje našeho bytu. Zároveň oceňuji pomoc při řešení odhlášení povinných plateb za byt. Děkujeme za prokázané služby. Noskovi.“
Manželé Fenikovi Trutnov
„Tímto Vám především děkuji za velmi rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti (byt 2+1). Vaše služba je též pružná a přímá. Osobně a jmenovitě děkuji Vašemu milému a ochotnému makléři Janu Žílovi. Velmi mě těšilo jeho jednání, milé a profesionální. Děkuji mu také za zdvořilost obzvláště vůči mé těžce nemocné ženě, kterou ochotně odvážel na úřady a zpět domů. Ještě jednou tedy moc pěkně děkujeme. Kéž se Vám daří Vaše práce a služba lidem.“
Josef Uždil Náchod
„Práce, domluva, dochvilnost, slušné chování, vše v naprostém pořádku. Makléř - pan Jan Žíla.“
Helena Müllerová Náchod
„Se službami Vaší realitní kanceláře a hlavně s přístupem Vašeho makléře, pana Jana Žíly, jsem velice spokojena. Oslovily mě totiž ještě dvě realitní kanceláře, a tak mohu alespoň trochu posoudit práci jednotlivých makléřů. Pan Žíla, na rozdíl od těch dvou, byl velice příjemný, všechno mi ochotně vysvětlil a hlavně naprosto SPOLEHLIVÝ! Moje nabídka se prakticky okamžitě objevila na webových stránkách i v tiskovinách - přesně tak, jak mi to pan Žíla slíbil. Všechna jednání byla velice příjemná a korektní, vždy se dostavil včas. Pro zájemce o byt měl připravený materiál s nejdůležitějšími údaji, což jsem velice ocenila. Jsem laik, a tak jsem měla obavy, zda budu na jednání se zájemci dostatečně připravena. Mé obavy byly naprosto zbytečné, pan Žíla byl připraven perfektně, a tak vše, i převod družstevního bytu, proběhlo, alespoň pro mne, v klidu a jistotě. A já mu za to ještě jednou moc děkuji.“
Vlasta Trojáková Praha 5
„Práci Vašeho makléře paní Sirovátkové hodnotíme ve všech směrech kladně a na vysoké úrovni. Děkujeme a budeme se těšit na další případnou spolupráci.“
Manželé Rejzkovi Náchod
„Se službami Vaší kanceláře jsme velmi spokojeni. Hlavně oceňujeme seriózní jednání, rychlost a informovanost i zajištění veškerých služeb souvisejících s prodejem bytu. Budeme Vaši realitní kancelář vřele doporučovat našim známým. Jednání pana Žíly bylo vysoce profesionální a je to člověk na pravém místě.“
p. Dostál Jaroměř
„Byli jsme spokojeni s realizací prodeje bytu v Jaroměři. Přístup makléře pana Žíly byl seriózní.“
Martin Hofman Jaroměř
„S prací Vašich realitních makléřů jsem byl naprosto spokojen. I přes objektivní potíže, které nastaly v průběhu konkrétně mojí transakce (úmrtí prodávající a z toho vyplývající komplikace a dědické řízení), situaci řešili profesionálně, s co nejmenšími dopady na nás zákazníky a přitom velmi přátelsky, vstřícně a vždy s příjemným vystupováním. Bude-li někdy v budoucnu příležitost opět s Vaší realitní kanceláří spolupracovat (prodej, koupě), bude mi potěšením. Celému týmu TRIGA reality přeji hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků, tak jako jsem já sám a paní Kateřině Benešové i hodně štěstí a úspěchů v soukromém životě, jelikož z radostných rodinných důvodů nebyla přítomna do konečné fáze uzavření obchodu.“
Manželé Horákovi Jaroměř
„Hodnocení velmi kladné. Práce s paní Sirovátkovou byla velmi dobrá a příjemná.“
Ing. Petr Nedvěd Jaroměř
„Děkuji za zprostředkování a spolupráci.“
Jitka Dixová Žireč
„Chtěla bych velice pochválit Vaší realitní makléřku paní Ivanu Sirovátkovou. Při prodeji mého domu v ulici Dukelská č.p. 433 ve Dvoře Králové n. L. jsem byla s její prací moc spokojená. Když jsem si s něčím nevěděla rady, se vším mi s největší ochotou a trpělivostí pomáhala. Je velice sympatická a má vybrané chování jak ke mně, tak k ostatním z naší rodiny. Touto cestou bych paní Sirovátkové i Vaší realitní kanceláři TRIGA chtěla moc poděkovat za ochotu a vstřícnost, kterou jsem jako vdova velice potřebovala.“
František Černý Nové Město nad Metují
„S Vaším pracovníkem panem Žílou jsem byl velice spokojen. Pan Žíla je velice ochotný, ve všem mně velice poradil a pomohl, prostě makléř na svém místě. Přeji Vám, aby Vaše kancelář Triga měla více takových schopných pracovníků.“
Jana Konečná Hranice
„Prodala jsem rodinný dům v Třebnouševsi čp. 77 prostřednictvím Vaší realitní kanceláře a byla jsem se službami velmi spokojená. Zvláště dobrá byla spolupráce s Vaší makléřkou paní Sirovátkovou, které bych ještě jednou touto cestou chtěla poděkovat za lidský přístup a velmi vstřícné jednání. Přeji Vám do budoucna úspěch v práci a hodně spokojených klientů.“
Petr Klubíčko Jaroměř
„Oceňuji pružnost a ochotu Vašeho makléře - pan Jan Žíla, se kterým jsem byl já i moje přítelkyně spokojen. Též mohu ocenit rychlost informací od paní Benešové, která podávala důležité informace pro výběr bytu.“
Vladimír Čepek Praha 10
„Se službami vaší realitní kanceláře a s přístupem realitního makléře pana Žíly jsem velmi spokojen, a to po všech stránkách - v rychlosti odezvy, vyřizování, dokumentů, smluv, vyřízení převodu. Děkuji za celkové vyřízení nákupu nemovitosti a též za dopravu z nádraží. S pozdravem a přáním úspěšného fungování vaší realitní kanceláře, Vladimír Čepek.“
Irena Korečková Kojetín
„S prací realitní kanceláře jme byli spokojeni. S paní Sirovátkovou se dobře jednalo, byla milá a ochotná, veškeré dotazy zodpověděla, pochynosti rozptýlila a nejasnosti vysvětlila. Co slíbila, to spnila, bylo na ni spolehnutí. Vaší kancelář vždy doporučíme.“
Martin a Veronika Svobodovi Heřmanice
„Děkujeme paní Kateřině Benešové za velmi profesionální a vstřícný přístup. Byli jsme velmi spokojeni.“
Ladislav Prouza Úpice
„S prací pí. Sirovátkové jsme byli maximálně spokojeni. Jednání vstřícné, ohleduplné a příjemné. Se službymi vaší kanceláře jsme spokojení a budeme vaší kancelář rádi doporučovat. Přejeme hodně úspěchů a spokojených zákazníků.“
Stanislava Pokorná Dlouhoňovice
„S prací pana Žíly jsem byla velmi spokojená. Vše bylo včas a v pořádku zařízeno.“
Rudolf Kittnar Trutnov
„Byli jsem velmi spokojeni s přístupem a prací celé vaší realitní kanceláře. Mile nás překvapil dárek, který jsme při podpisu smlouvy obdrželi. Celkový přístup byl na profesionální úrovni. Děkujeme.“
Karel Rešl Jaroměř
„Makléřka paní Sirovátková nám vyšla vstříc, informovaná, perfektní. Paní Benešová je vzor péče o zákazníka! Byli jsme naprosto spokojeni.“
Vladimír Šrámek Dvůr Králové nad Labem
„Jsem naprosto spokojený s touto společností a nejvíce s paní Sirovátkovou. Od začátku naší spolupráce s prodejem mého domu až ke koupi bytu. Byla příjemná a její vystupování a jednání je profesionální. Dlouho jsem se nesetkal s takovou ochotou a jednáním. Za vše jí i celé kanceláři Triga reality děkuji.“
Paní Kobaniková a pan Jirásek Nové Město nad Metují
„Byli jsme naprosto spokojeni se službami vaší realitní kanceláře.“
Jiří Vidasov Dvůr Králové nad Labem
„Jako klient realitní kanceláře Triga reality jsem absolutně spokojen. Jednání, přístup a informovanost o stavu zakázky je na profesionální úrovni. Paní Ivana Sirovátková i ostatní pracovníci jsou vstřícní a odpovídají na dotazy rychle, věcně a s velkým přehledem. Prezentace prodeje je též na vysoké úrovni. Celkové hodnocení dle školní klasifikace je 1++!“
D. Hanuš Jaroměř
„Profesionální a velice slušný.“
Jaroslava Jonešová Jaroměř
„S paní Benešovou jsem byli na 100% spokojeni. Je spolehlivá, na schůzky chodí přesně, příjemná. Je s ní vždy dobrá domluva. Děkuji.“
Klára Hynková  
„S prací vaší realitní kanceláře jsme byli velice spokojeni. Velmi kladně hodnotíme ochotu, přístup a rychlé jednání realitních makléřů. Kompletní služby realitní kanceláře hodnotíme na výbornou.“
Paní Vyhlídová a paní Holoubková Jaroměř
„Jsme jako klienti vaší realitní kanceláře velice spokojeni. Jak s vystupováním makléřky paní Benešové, její ochotou a zájmem o klienta, tak s celkovým dojmem, který v nás Triga reality zanechala. Díky.“
Iva Rakouská Jaroměř
„Se službami realitní kanceláře jsem byla spokojena. Přístup makléřů byl velmi vstřícný, konkrétně přístup paní Benešové.“
Manželé Říhovi Jaroměř
„Děkujeme za služby vaší kanceláře Triga reality. Pan Žíla Jan věnoval hodně času prodeji naší nemovitosti. Opravdu jsme velmi spokojeni s jeho přístupem, o všem nás informoval a vše zařídil. Děkujeme panu Žílovi. Vaše služby v čele s paní Benešovou jsou na úrovni a pokud bychom někdy potřebovali cokoliv zařídit, určitě se na vás obrátíme. Hodně úspěchů.“
Jan Reichert Jaroměř
„Se službou vaší realitní kanceláře, v zastoupení paní Benešové, jsme byli maximálně spokojeni. Děkujeme za pomoc při prodeji bytu.“
Manželé Štěpánkovi s rodinou Náchod
„S prací realitní kanceláře jsme byli po všech stránkách spokojeni. Pokud budeme v budoucnu potřebovat službu realitní kanceláře, opět se na vás obrátíme. Přístup makléře byl velice vstřícný a na jakýkoliv dotaz, záležitost, reagoval rychle a kladně. Vylepšovat není co, z mého pohledu byli všichni stoprocentní.“
Elvína Vaníčková Rtyně v Podkrkonoší
„Děkuji Triga reality za zprostředkování prodeje nemovitosti, rekreační chaty v Úpici. Jsem moc spokojená s jednáním paní Sirovátkové a přeji hodně úspěchů a dobrých klientů. Ještě jednou děkuji a zdravím vás.“
Dana Havelková Jaroměř
„Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Benešové za spolupráci při prodeji mého bytu v Jaroměři. Vše proběhlo rychle a hlavně to klaplo. Ještě jednou moc děkuji za vstřícný přístup a jednání. Přeji úspěch v prodeji realit.“
Manželé Reichrtovi Jaroměř
„Chtěl bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři Triga reality ve Dvoře Králové n. L. za zprostředkování koupě bytu v Jaroměři. Zvláště práce a profesionální přístup makléře Kateřiny Benešové. Jejímu přístupu a počínání nelze nic vytknout. Vše proběhlo korektně a naprosto v pořádku. Ještě jednou moc děkujeme.“
Ing. Rudolf Vzorek Hořice
„Se službami realitní makléřky jsme byli moc spokojeni. Velmi korektní vystupování, vysoká odbornost i ochota. Velká spokojenost.“
Tomáš Dohnanský Velichovky
„Se službami vaší realitní kanceláře jsme byli maximálně spokojeni. Jmenovitě se jedná o paní Benešovou, která kromě vysoké profesionality má ke klientům lidský přístup.“
Manželé Blažkovi Hradec Králové
„Obě makléřky Triga reality byly i přes náš složitý prodej bytu velmi ochotné a milé. Ještě jsme dostali krásný dárek. Budeme doporučovat známým. Mnohokrát za vše děkujeme.“
Josef Nasvetr Jaroměř
„Ke konci minulého roku jsem použil služeb realitní kanceláře Triga reality k prodeji parcely v Jaroměři. Ochod zprostředkovala paní Benešová. Vše proběhlo rychle, bez problémů, všechny potřebné kroky paní Benešová zařídila. Tak si představuji služby ke spokojenosti zákazníka. Proto vám přeji hodně zdraví a pracovních úspěchů.“
Čermákovi Vrchlabí
„S manželem si myslíme, že se na vaší realitní kanceláři a vašich makléřích nic vylepšovat nedá. Paní Sirovátková ve všem poradila, byla milá a vše vysvětlila. Kdykoliv jsme něco potřebovali a volali, hned byla ochotná a vyhověla. Tak by to mělo být. Byli jste tam všichni fajn a přejeme hodně úspěchů v práci i v osobním životě.“
Milan Batáš Černožice
„Byli jsme spokojeni, děkujeme.“

mapa webu

Vyhledávání

Triga© 2010 TRIGAREALITY