Podmínky užití

Triga reality

  • Trigareality.cz je realitní server s nabídkou nemovitostí společnosti Triga reality.
  • Provozovatelem webových stránek je společnost Triga reality.

Copyright

Jakékoliv užití obsahu včetně fotografií a článků, mimo osobní potřebu, je bez souhlasu Triga reality zakázáno.

Podmínky užití webu

  • Registrace do potávkového systému je zdarma. V souladu se zákonem (zák.č. 480/2004 Sb. v platném znění) jsou nabídky nemovitostí zasílané elektronickou poštou obchodním sdělením. Pokud společnost Triga reality získá e-mailovou adresu od návštěvníka těchto stránek, který projevil zájem o inzerovanou nemovitost nebo si přeje zasílat nabídku nemovitostí, je společnost oprávněna tuto adresu návštěvníka používat pro obchodní sdělení týkajících se těchto produktů. Registrující může být vyřazen z poptávkového systému na základě vlastní písemné žádosti doručené na adresu společnosti či formou emailové/SMS žádosti zaslané z registrovaného emailu/telefonního čísla.
  • Provozovatel tohoto webu si vyhrazuje právo odstranit, upravit nebo přemístit jakékoliv příspěvky v referencích, a to i bez udání důvodů.
  • Zakazují se veškeré projevy odporující zákonům České republiky. Rovněž se zakazuje šíření nelegálních materiálů nebo odkazování na ně.
  • Provozovatel nemá žádnou odpovědnost za případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s užíváním webových stránek trigareality.cz nebo za propagaci prováděnou jakýmkoliv třetím subjektem prostřednictvím těchto webových stránek. Provozovatel nemá žádnou odpovědnost za obsah webových stránek třetích subjektů.

mapa webu

Vyhledávání

Triga© 2010 TRIGAREALITY