Financování

Vybrali jste si u nás nemovitost a řešíte jak ji financovat? Nevíte, kde najít nejlepší podmínky na bankovním trhu? Nechcete ztrácet čas? Chcete to nejlepší?

Pak využijte nabídky financování od nás. Díky široké nabídce bankovních ústavů, dlouhodobé spolupráci a zkušenostem Vám nabídneme úvěry šité přímo Vám na míru. Rychle, pohodlně a s garancí.

Garance vrácení rezervačního poplatku

Vycházíme svým klietům maximálně vstříc při finančním zajištění koupě nemovitosti či bytu. Proto pokud si u nás závazně zarezervujete Vámi vybranou nemovitost a rozhodnete se využít našich finančních a hypotečních služeb k zajištění kupní ceny, máte nárok na plné vrácení rezervačního poplatku! To znamená, že pokud Vám bankovní ústav z důvodu nedostatečné bonity úvěr zamítne, vyplatíme Vám zpět rezervační poplatek v plné výši!*

Úvěr na družstevní byt skutečností

Líbí se Vám, ale v bance Vám řekli, že neposkytují úvěr na nákup družstevního bytu? Obraďte se na nás! Naši specialisté dokáží úvěr na družstevní byt zprostředkovat.

Široká nabídka pod jednou střechou

Velký výběr možností financování zaručuje dobrou volbu. Proto Vám nabízíme úvěry ze široké škály bankovních ústavů a stavebních spořitelen.

* Nárok na vrácení rezervačního poplatku má pouze klient, který pravdivě uvedl veškeré skutečnosti pro vyřízení hypotečního úvěru, úvěru ze stavebního spoření či jiné formy zajištění kupní ceny. Tento nárok na plné vrácení rezervačního poplatku se vztahuje pouze na případ zamítnutí úvěru ze strany bankovního ústavu, nikoliv z důvodu klientovy nerozhodnosti apod.


mapa webu

Vyhledávání

Triga© 2010 TRIGAREALITY