Vyberte si svůj dárek!

Chcete nejprodávanější MP3 přehrávač na světě?

Pod NanoPod NanoS Triga reality nyní získáte iPod nano. Svěřte prodej své nemovitosti či bytu profesionálům ze společnosti TRIGA reality a nechte všechnu práci na nich. V případě zrealizovaného prodeje získáte iPod nano od společnosti Apple, který je vybaven technologií Multi-Touch, kterou už disponují iPhone, iPad a iPod touch. Nyní má poloviční rozměry a jednodušší ovládání. Cokoli si chcete poslechnout je přístupné klepnutím nebo švihnutím prstu. Tak neváhejte a buďte “cool” také Vy s novým iPodem nano od TRIGA reality.

Získejte sadu kvalitního nerezového nádobí

Sada hrncůJednoduše svěřte prodej své nemovitosti či bytu profesionálům a v případě zrealizovaného prodeje získáváte sadu hrnců z vysoce kvalitního nerezu. Nechte tedy všechnu práci s prodejem na specialistech a vyzkoušejte si Vaše speciality v novém nádobí od TRIGA reality. Dokonalá symbioza. My jsme specialisti na reality, Vy zase v kuchyni.

Získejte digitální fotoaparát Canon

Digitální fotoaparát CanonCo uděláte s financemi získanými z prodeje Vaší nemovitosti? Dovolená, nové bydlení, nové auto nebo něco jiného? Ať už s penězi z prodané nemovitosti naložíte jakkoli, jedno je jasné. Měli by jste to zachytit! Proto Vám Triga reality v případě zrealizovaného prodeje nabízí kvalitní digitální fotoaparát značky Canon. Na nás je prodej Vaší nemovitosti a na Vás potom focení.

* Platí pouze po úspěšném prodeji nemovitosti/bytu s výhradní zprostředkovatelskou smlouvvou na prodej nemovitosti/bytu se společností Triga reality a s minimální provizí ve výši 20.000 Kč.
Pokud nesplňujete podmínky nezoufejte. U nás si malý dárek odnese každý.

** Obrázky mají ilustrační charakter. Obrázek iPodu je použit se svolením společnosti Apple (Courtesy of Apple).


mapa webu

Vyhledávání

Triga© 2010 TRIGAREALITY